İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense ile çok para kazanma yolları

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tek konulu site.
Yaptığınız içerik ile ilgili bol bol içerik.Aşağıdaki tek site nin account bilgileri.
Tek konulu bir sitemiz , bunun gibi 10 tane daha site açabilirsem günde 300$ çok rahatlıkla kazanılabilecegini göstermek için verdim örnegi sadece.
Eminim buradaki çogu kişini gösterim sayısı ve tıklanma sayısı bu örnekten çok çok fazladır ama dedigim olayı şu tek konulu ve hedef kitleli ziyaretçi herzaman daha çok kazandırıyor.

23 Mayıs 2005 Pazartesi 15.129 97 0,6% USD 1,99 USD 30,17

Şimdi ki planımda şu var, bu siteyi biraz daha adsense için optimize etmek.
Gerekirse her sayfasına kanal açıp tıklanmamın az oldugu sayfalardan google reklamlarını kaldırmak ve gösterim sayısını 10.000 altına çekip daha çok kazanmak ;)

Ve yeni konulu siteler için yol almak.Tatil sezonu geliyor mutlaka bu konuya girmek gerek ;)

yolte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu dışı gibi olabilir belki bu anahtar kelimeler daha yeni site açacak arkadaşlara yardımcı olabilir. Hangi kelime daha çok kazandırıyorsa o kelimeye yönelik tek konulu site yapabilirsiiniz. İşte adsene anahtar kelimelerinin tık başına ücretleri
http://www.easymakemoney.net/keywords

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
1. 336x280 boyutlu reklamı sitede kullanmaya özen gösterin. Çünkü bu reklam normal linkler gibi gözüktüğü için tıklama oranları daha yüksek oluyor.

2. Sitenize özel bir renk paleti oluşturun. Arkaplan rengini sitenin arkaplanı olarak uyarlayabilirsiniz veya zıt renkler kullanabilirsiniz. Fakat reklam gibi gözükmemesine dikkat çekin.

3. Reklamları sitenin gözüken bir yerine yerleştirin.

4. 468x60 reklam çok standart olduğu için kullanmamaya özen gösterin.

5. Aynı boyuttaki reklam kodlarını kolayca değiştirebilmek için başka bir sayfadan alabilirsiniz

PHP:
<? include("adsence.php"); ?>

HTML & ASP: (Yanlışsa düzeltin lütfen)
<!--#include virtual="adsense.txt"-->

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bu google reklamlarını alamıyom

ya ben google reklamlarını alamıyom neden olabilir acaba bana biraz bilgi verirmisiniz? :)

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Üzerinde düşünülmesi gerekenler :
1. Sitem için en uygun adsense formatı hangisi?

2. Adsense için sitedeki en uygun yer hangisi?

3. %100 yasal yönlerle adsense gelirimi nasıl artırabilirim?

4. Gördüğüm stratejileri ve canlı örnekleri siteme nasıl uygulayabilirim?

5. Adsense için blog'ları nasıl kullanabilirim?

6. Sitem için nerden ve nasıl içerik elde edebilirim?

7. Sitem için trafik sağlamamın en uygun yolları nelerdir?

8. Sitemizdeki ziyaretçi hedefine uygun hangi araçlar ve yazılımlar var?

feverinlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla benim sitem www. c h e r e z .com bir blog sitesi. Sizce ne yapmam gerekiyor?

genelde reklam cikmiyor isin kotusu. Blog sitesi ve genel bir içerik olduğundan dolayıda belli bir keywordum yok. PR 5 site su an ve googledan 350 indexli sayfayla gunde 200 kisi geliyor. Sizce ne yapmaliyim?

handmade

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam kodlarını eklediğimiz diğer sitelerimizi Google a bildirme sorumluluğumuz yok değil mi? İstedğimiz siteye ekleyebiliriz kodları

uzukkata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ellerinize sağlık gerçekten çok faydalı bilgiler ..Hemen reklamların rengini ve yerini değiştireceğim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi