İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense ile ilgili bir soru

KIRMIZI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar bir sorum olacak.Şimdi benim sitemde bir arkadaşım kendi adsense reklamlarını yayınlıyor.Adsense hesabı onun fakat kodları benim sitemde.Bu durumda ben adsense başvurusu yapsam sorun çıkarırlarmı ?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Burada yazılana göre başka bir yayıncının sitesine reklam yerleştirilebiliyor.

Yine de sorun çıkabileceği ihtimaline karşı reklamları kaldır bence.

KIRMIZI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Burada yazılana göre başka bir yayıncının sitesine reklam yerleştirilebiliyor.

Yine de sorun çıkabileceği ihtimaline karşı reklamları kaldır bence.

Program politikası ' na uyuyorsa eklenebilir.

reklam kodunuzu başka bir yayıncının reklam koduyla aynı sayfaya yerleştirebilirsiniz.

Bu kelimeden sorun çıkmayacağını anlıyoruz. Teşekkürler arkadaşlar :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
KIRMIZI Google böyle yazmış ama, olur olur, senin siteye red verir, diğer yayıncıyı da banlar falan ikiniz de zararlı çıkarsınız. Tedbirli ol yine de.

KIRMIZI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
KIRMIZI Google böyle yazmış ama, olur olur, senin siteye red verir, diğer yayıncıyı da banlar falan ikiniz de zararlı çıkarsınız. Tedbirli ol yine de.

Bunu açıkça kendisi söyledikten sonra öyle bir şey yapmaz sanırım :) Ama haklısın yinede belli olmaz bunlara.

Çok teşekkürler arkadaşlar bakayım ben duruma göre :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5