İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense ile Misyonerlik Çalışmaları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

eyciey

Misafir
Gazetelerde hep gözüme çarpar bedava kutsal kitap isa mesihin vhs si :)
Adamlarda para var her türlü yolu kullanıyorlar.

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu durumdan bu kadar rahatsız oluyorsanız kendi adınıza , sizin gibi rahatsız olanlarla bir araya gelin ve kafa yorun kendi dinimizi nasıl yayabiliriz bu dünyada diye..adamlar ne güzel kafa yormuşlar para harcıyorlar değişik yöntemler geliştirerek dinleri için çabalıyorlar..bloklamak reklamları engellemek neyi değiştirir bilmemki

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Onemlı olan dinimizi oyle nette bedava kitap vermekle olmuyor önemlisi onu okumak.Hangimizin evinde kuranı kerim yok?Okuyup anlamak önemli yoksa varsanız ben varım hadin para koyup bizde dağıtalım ne anlamı var o zaman?cvbımı anlayan anlamıstır umarım...

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
+150000 çınaroğlu, kendi bilmediğimiz şeyleri başkasına nasıl yayacağız ki, her ne kadar iş adsense ten başka tarafa da kayda şunu söylemek istiyorum, bizim saf halkımızın çoğu kitabı açıp okumak yerine ilk gördüğü erman toroğlu gibi konuşan, 3 - 5 dini hikaye bilen ve oto boka günah diyen sakallıya inanır. hristiyanları müslümanlaştırmaya başlamadan önce sanırım kendi halkımıza islamiyet nedir ne değildir onu iyi bir anlatmak öğretmek gerekiyor, bu da misyoner din kültürü dersi hocaları ile 3 - 5 sure bildiği için Imam lık yapanlar la olmaz.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bence mesele abartılmış.Misyonerlik çalışması yapdıkları doğrudur.Sonuçta bir müslüman sahibi olsa müslümanlığı islamiyeti yaymak için çaba sarfedecekdir.Engellemeye gelince çokda kolay değil.Sitenizde 3 kişi bunu görüyorsa google de 3 milyon kişi o reklamı görüyor.Arkadaş demişki yaymak sorunmu bilmediğini nasıl yayacaksın ? İslamiyetin en büyük kuralı şudur.Sana akıl bahşedildi.Öğrenme yeteneği bahşedildi.Oku ve öğren.Yaymaya gelince gerçekden de bir kuran-ı kerim ' i keşke paylaşabilsek.Biz bir kaç kişiye versek okumasada bence sorun değildir.Biz anlayamıyorsakda bu bizim ayıbımızdır.

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yeni konu açmaktansa en yeni olan konuyu hortlatmayı tercih ediyorum. Misyonerlerin bi reklamını gördüm oda aşağıdaki site. İsteyen engeller benim gibi, istemeyen engellemez. Olurda boşluktaki bi müslüman sizin siteden tıklayıp bu sitede görür de hristiyanlığı, sizin az da olsa bi katkınızla hristiyan olursa, bu kişinin islamın çizdiği doğru yoldan sapmasına sebep olabilirsiniz. Böyle bir vebalin altına eminim kimse girmek istemez. İsteyenler de kendi bilir ben yazdım. Üzerime düşeni yaptım sıra sizde.

Engellenecek olan site zaten konunun başında da var ama yazalım yine de belki yeni rastgelmiş arkadaşlar olabilir:

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
arkadaşlar yeni konu açmaktansa en yeni olan konuyu hortlatmayı tercih ediyorum. Misyonerlerin bi reklamını gördüm oda aşağıdaki site. İsteyen engeller benim gibi, istemeyen engellemez. Olurda boşluktaki bi müslüman sizin siteden tıklayıp bu sitede görür de hristiyanlığı, sizin az da olsa bi katkınızla hristiyan olursa, bu kişinin islamın çizdiği doğru yoldan sapmasına sebep olabilirsiniz. Böyle bir vebalin altına eminim kimse girmek istemez. İsteyenler de kendi bilir ben yazdım. Üzerime düşeni yaptım sıra sizde.

Engellenecek olan site zaten konunun başında da var ama yazalım yine de belki yeni rastgelmiş arkadaşlar olabilir:

aferin size, çok iyi ,

yanlız birileri müslümanlıktan çıkmadan, ülkemizdeki kiliseleri, sinagogları, ve diğer dini yerleride , devletin kapatması gerekiyor, zira bu yüzden günaha, asırlardır giriyorlar..

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
aferin size, çok iyi ,

yanlız birileri müslümanlıktan çıkmadan, ülkemizdeki kiliseleri, sinagogları, ve diğer dini yerleride , devletin kapatması gerekiyor, zira bu yüzden günaha, asırlardır giriyorlar..

çok farklı konu ikiside bu bahsettiğin ibadethanelere o dine mensup kişilerin ihtiyacı var. Ve kaldırılması İslam dini açısındanda yasaktır. Ama burda açık bir şekilde propaganda yapıyorlar isteyen reklamları engelleler isteyen engellemez. Benim içim el vermiyor bu tarz içerikli siteleri yayınlamaya. Merak edip bir kaç tanesini okudum ve hepsinde inceden senin dinin kötü benim ki daha iyi gibi anlamlar var ilk bakışta sanki müslümanlığı övüyolar ama biraz dikkatli okursanız söylenen şeyle anlatılan şey tamamen zıt :)

DijitalSanat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aferin size, çok iyi ,

Devlet başka iş kardeşim. Sen istiyosan o siteyi engelle istemiyosan engelleme. Yazıda herşeyi açıkça yazmışım ben. Bu cevap anlamsız oldu benim yazıya.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
bu sene mevlana senesi, hoşgörü,

Gel, gel, ne olursan ol yine gel,
İster kafir, ister mecusi, ister puta tapan ol yine gel,
Bizim dergahımız, umitsizlik dergahı değildir,
Yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel...

Ben yaşadıkça Kur'an'ın bendesiyim
Ben Hz.Muhammed'in ayağının tozuyum
Biri benden bundan başkasını naklederse

Ondan da bizarım, o sözden de bizarım, şikayetçiyim...

Ölümümüzden sonra mezarımızı yerde aramayınız
Bizim mezarımız ariflerin gönüllerindedir...
Güneş olmak ve altın ışıklar halinde
Ummanlara ve çöllere saçılmak isterdim
Gece esen ve suçsuzların ahına karışan
Yüz rüzgarı olmak isterdim....

Aklın varsa bir başka akılla dost ol da, işlerini danışarak yap...

Şu toprağa sevgiden başka bir tohum ekmeyiz
Şu tertemiz tarlaya başka bir tohum ekmeyiz biz...

Hayatı sen aldıktan sonra ölmek, şeker gibi tatlı şeydir
Seninle olduktan sonra ölüm, tatlı candan daha tatlıdır...

Biz güzeliz, sen de güzelleş, beze kendini
Bizim huyumuzla huylan, bize alış başkalarına değil...

Bir katre olma, kendini deniz haline getir
Madem ki denizi özlüyorsun, katreliği yok et gitsin Beri gel, beri !

Daha da beri ! Niceye şu yol vuruculuk ?
Madem ki sen bensin, ben de senim, niceye şu senlik benlik...

Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol...

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Dinini bilmeyen, dinini başkasına karşı savunamaz.

Dünyadaki tüm karışıkların arkasında bir dinler arası savaş vardır ve halen daha da bu durum devam etmektedir.
Bizlere sürekli hoşgörülü olmayı öne sürüp arkamızdan yapılanları seyretmek düşüyor.
1864 de Kuzey Kafkasyadan Anadoluya İsraile ve bazı avrupa ülkelerine yapılmak zorunda kalınan göçün tek sebebi Rusların Adigelere müslüman oldukları için yaptığı zulümdür, günümüzde bu durum Çeçenler için devam etmektedir.

Globalleşen dünyanın en sonunda insanların arasındaki en büyük fark dinleri olacaktır ve din etrafında gruplaşacaklar, diğer unsurlar (etnik kimlik vs.) kıymetsiz kalacak.

saka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
YOK DAHA NELER. Sevgi ve saygıya ne oldu arkadaşlar? abartmayın. Bu konu kapatılmalıdır bence. Tehlikeli yerlere doğru gidiyor.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ağzından kan damlayan bir vampire ne kadar saygı ve hoşgörü gösterebilirseniz buyurun gösterin. İstedikleri de bu, kendileri oluk oluk kan akıtırken bizlerin böyle mevlana triplerine girmesi, siz kabul edin her geleni, arkamızda kuyruk var zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5