İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense ile para kazanma e-kitap 5 TL

Freeborn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
İnternetimizin gelişmesiyle birlkte, herkes farklı yöntemlerle, farklı reklam programlarından para kazanmaya başladı.

Uzun zamandır, değişik sitelerle ve değişik yöntemlerle para kazanma girişimlerim oldu. Bu girişimlerin sonunda kendimce çeşitli yöntemler buldum, güzel analizlerle farklı sektörlere de girdim. Son olarak bu bilgileri bir e-kitapta toplayıp insanlara yararlı olmaya çalıştım.

Kitapta iki farklı tarz site ile para kazanma konusunu anlatmaya çalıştım. Bu iki anlatımı da örnek sitelerle pekiştirdim. Bunun yanısıra 2. yöntem için tertemiz bir sektör için çok güzel bir analiz yaptım ve kitabı alacak kişilere bir tür kitaba verdikleri parayı bu sistemle çıkarma şansı sundum. Hem paralarını geri kazanacaklar, hem de sektörde tecrübe kazanacaklar, böylece ilerde farklı sektörlere atılım yaparken analizleri daha kuvvetli olacak...

Kitap, ekran görüntüleri ile pekiştirilmiştir.

Ücreti : 5 TL olarak belirledim.
Kitap hazırdır. Ödeme yapana anında verilir.
İş bankası havale / eft ile ödeme yapılabilir.

Kitabı alıp okuduktan sonra sorusu olanların sorusunu da msn aracılıgıyla yanıtlayacağım.

2. yayına özel yenilikler ekledim.

http://www.r10.net/alisveris-bolumu...-paralar-kazanmak-e-kitap-yalnizca-10-tl.html

adresinde 10 TL'den satmıştım, yeni kitap diğer kitabı kapsayıp üstüne yeni bir şeyler de eklemiştir.

Fiyatı 5 TL'dir.

Yeni yöntem ile günlük 2-3 dakika ayırarak 500 - 1k gibi bir hit etmeniz için yapmanız gerekenler anlatılıyor. Kendim de o yöntemi kullanıyorum, günlük yaklaşık 1$ dolar civarı getirisi oluyor. Adsense'deki dalgalanmaya mütakip değişmesi de söz konusu...

ödeme şekilleri ;
paypal
akbank
iş bankası
avea 25 kontör

Kitap alanların yorumları
ekuplu
Burada, Adsense in daha çok verdiği kelimeler üzerine de ciddi bir örnek çalışma var. Eğer kazandığınız tutar düşükse, size de faydası olacağını düşünüyorum.
ysf1905
Kitabı aldığımı belirtmiştim. Güzel bir anlatım var, konular ve analizler yerinde olmuş ve son olarak ben yeni bir şeyler öğrendim ve uygulamaya başladım. Teşekkürler fletcher
jacktheblack
Kitabı kendisinden aldım.

Anlatım dili çok basit ve sade.

Sonuna kadar ilgiyle ve dikkatle okuyorsunuz. Beni hiç sıkmadı.

Resimli örneklerle çok güzel anlatılmış bir sistem. Hemen dediklerini yapmaya başlayacağım.

Bu kitaba sahip olun bence bu kadar öz ve yararlı bilgiyi bu kadar ucuza bulmanız zor

kendisine teşekkür ediyorum.

Bol kazançlar
Xlnzr
Bir adet aldım gerçekten emek verilmiş ve blog yazarları için güzel ipuçları içeriyor teşekkür ederim.

r10 linki : http://www.r10.net/alisveris-bolumu...zanma-e-kitap-5-tl-2-yayina-ozel-yenilik.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5