İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense işi sıkı tutmaya mı başladı ne?

by_ram

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana bir mail göndermişler:
43.000 sayfa kayıtlı ve içinde uygunsuz bir sayfayı nasıl bulmuşlar sitede çözemedim valla....

"Hesabınızı gözden geçirirken, şu an Google reklamlarını program kurallarımıza uyum sağlamayan bir şekilde gösterdiğinizi tespit ettik. Örneğin,
http://www.beyinegzersizi.com/satranc/en-yeni-full-satranc-programlari.html sayfasında AdSense program kurallarını ihlal ettiğinizi görebildik."

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Halen kural dışı, o sayfanın kural dışı olduğunu anlamak için muneccim olmak da gerekmiyor zaten.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Robotun işidir kesin, adsense son zamanlarda botu çok iyi geliştirdi gözlemlediğim kadarıyla, kurallara uymayan sayfa ve siteleri tespit edip banlıyor. Eskisi gibi hesap kapamaktan ziyade domain'i banlıyor. Zamanla daha da sıkılaştıracak gibi...

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
muhtemlen biri o sayfayı şikayet etmiştir...

mayhem

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
iyi de onlar sadece o sayfanın örnek bir sayfa oldugunu belirtmişler :) adsense bu tarz şeyleri gizli tutar reklam verenler açısından diye biliyorum! daha bilgili arkadaşlar bir açıklamada bulunurlar elbet.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Allah Allah arkadaşım siz üye olurken kuralları okumuyormusunuz ?! Full oyun yazmışsın tabi banlayacak ne yapmasını bekliyodun marez,absürt,mp3,hek yasak öğrenin artık bunları kaç kere soruldu

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ve aynı sayfada sadece 2 baglantı reklamı izin veriyor ama sizde 3 baglantı reklamı var Aynı Boyutta farklı kanallarda izin veriyor ama oda 2 tane ama send eaynı boyutta 3 reklam var

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
o kadar sıkı tutuyorki başvuruma cevap vermiyor

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Allah Allah arkadaşım siz üye olurken kuralları okumuyormusunuz ?! Full oyun yazmışsın tabi banlayacak ne yapmasını bekliyodun marez,absürt,mp3,hek yasak öğrenin artık bunları kaç kere soruldu
Onlar ne koparırsak kar mantığıyla hareket ettikleri için kural mural umurlarında olmaz.

ve aynı sayfada sadece 2 baglantı reklamı izin veriyor ama sizde 3 baglantı reklamı var Aynı Boyutta farklı kanallarda izin veriyor ama oda 2 tane ama send eaynı boyutta 3 reklam var
Bir sayfada 3 bağlantı birimi olabilir.Daha fazlası görüntülenmez zaten.Aynı boyutta 3 reklam koyabiliyosun.Kanallarında bir ilişkisi ve alakası yok.

Tüm herkese kuralları 1 kere daha okumalarını öneriyorum..Bazıları kuralları takmıyor bazıları ordan burdan duyduğunu kural sanıyor.1 kere okuyun şu kuralları..

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle bir site tek değil. google da bir şey ararken ara sıra böyle sayfalar çıkıyor, title'ın altında bilgiler yerinde google reklam, bana kalırsa hepsini banlayacam, insana güvenip siteye giriyorsun, adam ise sırf para koparmak için site kuryor....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5