İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense İstatistiklerinde bugün sorunmu var?

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar,

benim bu gece 2 den beri istatistiklerde ne gösterim, nede tıklama da değişiklik var. sitelerim düzgün çalışıyor. mesele şu anda saat 11:15 ama 5 MAYIS ın istatisitkleride gözükmüyor. başka bir arkadaşın hesabındada aynı durum var. bu durumda olan başkaları varmı ?

T

tahtakale

Misafir
Evet dostum sorun var.Dün gece bi takıldı, öleeece kalakaldı :)
3-4 arkadaşa sordum onların öyle.yani panik yok :D

C

cakircamehmet

Misafir
Walla herkesde aynı sorun olduğunu görünce öyle bi ohh çektimki... dün akşamdan beri ne gösterim nede tık sayısında artış yok, bugün için veri bulunamadı diyor, dedim attıldık galiba, neyse ya rahatladım walla..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
o zaman büyük ihtimal yeni bir işlem yapıyorlar yada sorun var... bekliyelim görelim..

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ama bu google ında yaptığı ayıp. :)

sanırım istatiklere bakmak alışkanlık olmuş. hiçbirşey değişmeyince insanın canı sıkılıyor. :)

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sport' Alıntı:
ama bu google ında yaptığı ayıp. :)

sanırım istatiklere bakmak alışkanlık olmuş. hiçbirşey değişmeyince insanın canı sıkılıyor. :]

Kesinlikle katılıyorum :)

N

nostaljim

Misafir
Valla fena rahatlattınız beni beyler, bu iyinet te olmasa iyice paranoyak olucam yaa

H

hknylmz

Misafir
ben googleye dün kabul oldum bugünkü istatistikleri görüyorum 5mayıs istatislerim açık.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5