İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense kaç günde kabul edilir

erkmylmz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuanda hala kabul edilmediniz mi? Ya da bir geri dönüt aldınız mı olumlu veya olumsuz? Aynı durumu ben de yaşıyorum

brovl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk başvurulara genelde 2-3 günde cevap geliyor bir kaç kere başvurmuş ve reddedilmişseniz 1 ayı bulabiliyor

muhohayal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuanda hala kabul edilmediniz mi? Ya da bir geri dönüt aldınız mı olumlu veya olumsuz? Aynı durumu ben de yaşıyorum

İlk başvurum yetersiz içerik denilerek reddedildi. Ama içerik olarak 140 tane yazı var

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 07:32 -->-> Daha önceki mesaj 07:31 --

İlk başvurulara genelde 2-3 günde cevap geliyor bir kaç kere başvurmuş ve reddedilmişseniz 1 ayı bulabiliyor

2.başvurumu yaptım bakalım sonuç bekliyorum 1 haftadır.

Nokta

For a Lifetime
Yasakli Uye
Reaction score
623
reklam kodunu doğru yere koyduysanız bukadar uzun sürmez. <head> kodları arasına eklediyseniz tabi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5