İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense kanalları ve kullanımı hakkında açıklama

K

Ka[R]aN

Misafir
bir konuda yardım almak istiyorum,

Bundan yaklaşık 1 yıl kadar önce bana ait www.zanti.net isimli bir sitem vardı ve bu sitede google adsense reklamlarını göstermek için google'ya başvuruda bulundum ve başvurum kabul edildi. Bende yayınlamaya başladım fakat daha sonra sitemi kapattım.

Şimdi ise yeni bir isim www.ekshi.net ile tekrar geriye döndük ama şimdi bu site için ayrıca bir başvuruda bulunmam gerekiyormu google adsense'ye bunu bilmiyorum.

Kanal kullanımları varmış belkide bu tür işler içindir fakat emin deyilim kanal nedemek nasıl kullanabiliriz bilen ımız varsa açıklarlarmı, çok sevinirim.

Şimdiden teşekkür ederim.

M

Metalirik

Misafir
Kanal kullanımı farklı siteleriniz için ve/veya izlemek istediğiniz sayfalarınız içindir.

Farklı web siteleriniz için yeni başvuru kabul edilmez. Varolan hesabınızdan ister kanal açarak ekleyebilir, isterseniz varolan kodlarınızda ekleyebilirsiniz.
Kanal açmanın tek sebebi, o siteye ait raporu alabilmektir. Kodu direkde ekleyebilirsiniz, sorun olmaz.

Ek olarak kanal verileri 2-3 gün geç olarak hesaba eklenmektedir, bilginiz olsun.

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense hesabınızı yasal olan bütün siteleriniz için kullanabilirisiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5