İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Kayıt Olma?

mlhblkc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle merhabalar.

Benim blogumda illegal bir şey yapmadığım halde devre dışı bırakılmış :/ Daha doğrusu başvuru yapıyorum ve her zaman
Merhaba xxxx xxxx,Google AdSense'e olan ilginizden dolayı teşekkürler. Başvurunuzu gözden geçirdikten sonra, program kriterlerimize uymadığını uzmanlarımız gördüler. Bu yüzden, sizi programımıza kabul edemiyoruz. Google reklamlarının yayıncılarımız için olduğu kadar reklamverenlerimiz için de etkililiğini sağlayacağına inandığımız bazı kurallarımız var. Bütün yayıncıları gözden geçiririz, ve herhangi bir başvuruyu reddetme hakkımızı da saklı tutarız. Biz büyüdükçe, programımızı daha geniş web içeriği sunan web yayıncılarına genişletebileceğimizi düşünüyoruz. Unutmayın ki kararımızın ayrıntılı sebepleri ile ilgili sorulara cevap veremeyebiliriz. Anlayışınız için teşekkürler. Saygılar,

Bu yanıtı yolluyorlar bir keresinde ilk aşamayı geçtim.4 gün boyunda kontrol edilecekti fakat 1 günde tekrar reddedildim.Daha kaliteli yazmak için daha fazla zaman ayırdım ama yine de kabul edilmedi :/ Blogspot'un kendi kazanç sağlayın bölümünden adsense başvuramıyorum şu hata çıkıyor ca-pub ..... diye bir hata.Adsense'nin kendi sitesinden başvuruyorum ''tekrar gönder'' basıp bekliyorum ama yukarıdaki metni atıyorlar yine.İllegal bir şey yapmadım.Kendi alın terimle yazdım bütün yazılarımı.Google politikalarına uygun hazırladım ama olmuyor.Neden acaba öğrenebilir miyim? Bu arada daha önceden başvurmuştum sanırsam bu yazdı.Temmuz gibi başka bir gmail hesabım vardı.Öylesine bir deneyeyim diye yapmıştım.Sonra reddedilince bıraktım.Şimdi tekrar başka hesaptan başlamıştım bu sefer yine reddedildi? Nasıl adsense'ye kayıt olabilirim?

Bu arada sitem için tıklayın

atakant

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı sorun bendede oluyor neden oldugunu anlamıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi