İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense kazancım normalmi ?

holdey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar adsense reklamlarını siteme yerleştireli bugün 3'üncü gün oluyor sizce bu kazanç normalmi ?

99a24ae1ec9875fefdfdcdb70d266d99.png

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Merhaba arkadaşlar adsense reklamlarını siteme yerleştireli bugün 3'üncü gün oluyor sizce bu kazanç normalmi ?

Enteresan, neden bu kadar düşük merak ettim. 3 günde yaklaşık $100.. Sadaka mı veriyor bu Google! Siteyi gönder bi reklam yerleşimini inceleyelim. Olmaz böyle..

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Gelirin çok iyi.Heralde hava atmak için açtın :tili Site adresini atabilir misin bana?

codegenerator

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Çok güzel bir fake söz konusuarkadaşlar :)

Arkadaşım hiç bir reklam programına kayıto olmadan bu kadar parayı nasıl kazandın heryerde başlayın yazıyor :)

Ayrıca hiç bir kanal açmamışşsın açmış olsaydın en iyi kanallar sekmen çıkardı.

Yazık !!!

Ayrıca verilere göre kazancının yaklaşık olarak 700 dolar cıvarı olması gerekli 100 dolar az bile yazmışssın

Tekrardan YAZIK SANA KOCAMAN YAZIK !

holdey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok güzel bir fake söz konusuarkadaşlar :)

Arkadaşım hiç bir reklam programına kayıto olmadan bu kadar parayı nasıl kazandın heryerde başlayın yazıyor :)

Ayrıca hiç bir kanal açmamışşsın açmış olsaydın en iyi kanallar sekmen çıkardı.

Yazık !!!

Ayrıca verilere göre kazancının yaklaşık olarak 700 dolar cıvarı olması gerekli 100 dolar az bile yazmışssın

Tekrardan YAZIK SANA KOCAMAN YAZIK !

Amacın ne çözemedim ne yapmaya çalışıyosun

verilere göre kazancım neye göre 700 dolar olması gerekiyor adsense kazanç programı reklamın kalitesine ve ülkeye göre kazanç veriyor

Konu silinsin lütfen

holdey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekleri yazdım :D:zıpla

Bilmediğin şeyler hakkında yorum yapıp milletin kafasını karıştırma

Burada önemli olan içerik için kullanmak diğerlerini kullanmak zorunda değilsin kullanmak istersense diğerlerindende kazanç elde edebilirsin
benim diğer seçeneklerle işim olmadığı için gerek duymuyorum

codegenerator

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bilmediğin şeyler hakkında yorum yapıp milletin kafasını karıştırma

Burada önemli olan içerik için kullanmak diğerlerini kullanmak zorunda değilsin kullanmak istersense diğerlerindende kazanç elde edebilirsin
benim diğer seçeneklerle işim olmadığı için gerek duymuyorum

Pardon ama google başka reklam programlarıdamı sunuyor ?

betercocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
755 Tıklamaya göre en az 600$ Olması gerekiyordu. :):) Bencede ilginç. Ama dikkatimi çeken acaba Sırf iş Olsun diye insan Konu açarmı? Niye ön yargılı davranıyorsunuz ki Onu anlamadım.:)

Ekleme: o bende de aynı hocam.

18632754.png

reprobate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pardon ama google başka reklam programlarıdamı sunuyor ?

arkadaş sadece içerik için google hizmetinden yararlanıyor.O yüzden diğerleri için başlayın diyor.Arama kutusu koymamış mesela , o yüzden başlayın diyor. Fake ya da değil konu onu bilemem ama sırf çamur atmak için bilip bilmeden konuşmayın.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Sayfa TO düşük. TO ya göre kazanç normaldir. Önerim kanallar aracılığı ile tıklamaları takip edip reklam yerleşimlerinde düzenleme yapman, hassas kategorileri ayarlaman, çöp siteleri filtrelemen.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5