Adsense Kazandıran Kelimeyi Siz Yaratın

r19

0
İyinet Üyesi
Katılım
18 Mart 2010
Mesajlar
81
Reaction score
0
Google Adsense son zamanlarda az vermeye başladı diye şikayetlerle çok boğuluyor. Peki neden az verir? Piyasa düştükçe reklamveren de düşer. Genelde para kazanma amaçlı açılmış siteler kendini belli etmektedir. Ve çok da fazla kazanılamamaktadır. Çok uğraş ile çok hit sağlayıp tık başına az veren ortalama ile yetinilmeye çalışınmaktadır.

Çok veren kelimeleri aramak yerine çok kazanacağınız bir içerik hazırlayın. Örneğin sağlık konusu bilinen bir konudur. Bilginiz varsa üzerinde yoğunlaşılmalıdır. Fakat bunu zaten çoğu kişi yapmaktadır.

Siz kendi bildiğiniz bir alanda yoğunlaşın. Kendi kelimenizi kendiniz belirleyin. Zaten kaliteli ve özgün bir konuda yararlı yazılar yazarsanız kazandıran bir içeriğe sahip olma yolunda ilerlemişsiniz demektir.

Firma siteleri genelde Google’da hedef kitleye ulaşmayı amaçlar. Örneğin tahta kesim üzerine kurulu bir firma koltuk takımı gibi kelimelerde uğraşmaktadır. Ve sitelerinde adsense bulundurmazlar çünkü amaçları internetten değil iş üzerinden para kazanmaktır. Ve bu firma sitelere Adwords’a başvururlar. Hedef yayıncı sayısı az olduğundan sizinde bilgili olduğunuz konu üzerine hazırladığınız site bu iyi kazandıran reklamlar için yayınlanması kaçınılmaz olacak bir hazine olacaktır.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst