İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense kodunu javascript ile çağırsam banlanma riski varmı?

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, ben adsense kodlarını javascript ile çağırmak istiyorum bunda ban riski varmı? Kesin bilgisi olan yazsın lütfen :) Banlanmak istemiyorum

örnek:
<script type="text/javascript" src="images/adsensekod1.js"></script>

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
tam olarak bilgim yok ama neden normal kodları eklemiyorsunki ?

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tam olarak bilgim yok ama neden normal kodları eklemiyorsunki ?

bilmiyorum merak oldu, eskiden beri meraktı ama gereksiz diye düşünüyordum gerçi şimdide gereksiz normal varken neden js oluşturimki
aynen senin dediğin daha mantıklı :) ama merak ilerde belki denerim yada biri sorduğunda sizin bu konuda bilginizle yanıt veririm belkide :)

kuralları bir oku.
Yassakkkkk

kesin yasak diyorsun yani?

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adsensenin sağladığı kodda bir değişiklik olmayacaksa, sayfaya neyle bastırdığın önemli değil. ister js ile bastır ister ps ile :)

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hesabında rikse edilmeyecek kadar para varsa deneme
Ama kodda değişiklik yaparsanız illaki google kızabilir ( çokta tın :p )

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsensenin sağladığı kodda bir değişiklik olmayacaksa, sayfaya neyle bastırdığın önemli değil. ister js ile bastır ister ps ile :)

yok kodda değişikli yapmıyacam sadce java ile çağıracam bi deniyim :D külüstür bi sitede :D ban yersem paylaşırım burada

Hesabında rikse edilmeyecek kadar para varsa deneme
Ama kodda değişiklik yaparsanız illaki google kızabilir ( çokta tın :p )

değişiklik yok :D kızsın aynen çokta tın :D nasıl olsa hesapta çok sitede çok :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5