İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Logger

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Adsense logger wordpress için hazırlanmış bir eklenti türüdür, hangi sayfadan hangi reklama tıklama alındığını hangi sitenin reklamına tıklandığını gösterir bu tarz birçok script bulunmakta internette, reklam performansınızı ölçmek için kullanabilirsiniz ben kullanıyorum ve çokta başarılı...
Çünkü hangi renkte reklamlara daha çok tıklanıyor, hangi sayfadan, hangi tarz reklam çeşitlerine daha çok ilgi duyuluyorsa bunları ayrıntılı olarak görebiliyor ve reklamlarınızı ona göre ayarlayabiliyorsunuz... Böylece doğal olarak yapılacak olan düzenlemelerle birlikte gelirlerde artıyor...

Eklentiyi indirmek için http://kloeschen.com/adsense-logger-a-wordpress-plugin/77/ adresine bakabilirsiniz..

MerTUraL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nasıl yapıyor bunu kodlarda oynama yapamayız?
Kanalmı açıyor her sayfa için?

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Hayır sadece log tutuyor kendisi başka birşey yapmıyor... kodlarla falan oynama söz konusu değil...

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Piyasada bir hayli var bu tür scriptler asp için html için akşam işten çıkınca bakarım bulursam yazarım buraya

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5