İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense mailimi hatırlamıyorum?

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
O iş bitti o zaman. ( galiba ) Muhtemelen gmail hesaplarınızdan bir tanesi ile başvurmuşsunuzdur, gmail hesaplarınız dururken hotmail vs. kullandığınızı sanmıyorum.. Gmail hesabını nasıl hatırlayamaz ki hocam birisi..

Hani benim gibi 10-15 gmail, 5-10 hotmail ve sitelerin e-mail adreslerini kullansanız anlarım sizi.. :eek:

jamaika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aynen öyle hocam. 10 a yakın gmail adresim var. ama adsense hesabım yaklaşık 1 senelikti. adsense'e özel açmıştım hesabı, herneyse gitti diyorsun yani.

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Bir yöntem var ama Google bunu pek dikkate almaz.. Eğer adsense kodunuz varsa elinizde [email protected] adresine olayı anlatan bir e-mail gönderirsiniz.. Onlar sizin e-mail adresinizi bulabilir fakat size adresi bildireceklerini sanmıyorum, malum sebeplerden dolayı.

Ya da bütün bilgilerinizi doğru biçimde [email protected] adresine gönderirseniz belki e-mail adresinizi söylerler.. Daha bilgili arkadaşlar bir yöntemi varsa yardımcı olurlar.. ;)

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bende bloggerdeki hesabımı unutmustum hala blog bıraktıgım gibi duruyor :)

jamaika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bir yöntem var ama Google bunu pek dikkate almaz.. Eğer adsense kodunuz varsa elinizde [email protected] adresine olayı anlatan bir e-mail gönderirsiniz.. Onlar sizin e-mail adresinizi bulabilir fakat size adresi bildireceklerini sanmıyorum, malum sebeplerden dolayı.

Ya da bütün bilgilerinizi doğru biçimde [email protected] adresine gönderirseniz belki e-mail adresinizi söylerler.. Daha bilgili arkadaşlar bir yöntemi varsa yardımcı olurlar.. ;)

bunu bilmiyordum, sanırım reklam kodları elimde vardı.teşekkürler bilgiler için hocam.

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Dediğim gibi yardımcı olacaklarını pek sanmıyorum ama yinede denemekte fayda var.. :)

Invictus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
ben firefox yüzünden mail şifremi unutmuştum, adsense, isimtescil ve ihs'ye de o mail ile kayıt olmuştum. isimtescil ile ihs yi halletim ama adsense gitti :D hep firefoxun şifre hatırlama zımbırtısı yüzünden, nerdeyse 1 yıl boyunca hiç şifre girmedim sonra geçmişi silerken yanlışlıkla kayıtlı şifreleri de sildim adsense hesabımdan oldum :(

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Ben de adwords hesaplarından birini unuttum, iyi mi? (onlarca vardı da)
Kupon vardı, aylar sonra etkinleştirmişler :)
Ön ödemeli seçmiştim ama kafalarına göre hesaptan para çekmesin bu melunlar ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5