İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense öDEME Problemi

D

dit

Misafir
Arkadaşlar pinim geldi ve girdim. Biriken 43ü nisan 61i mayıs ayına ait toplam 104 dolarım var. Hesabıma girdiğimde kazançlarımda sadece nisan ayının 43 doları gözüküyor. Acaba bana ödeme yapacaklar mı? ya da mayıs ayı onaylanmamış mı oluyor henüz?...

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mayis ayinin odemelerini haziran 15 'den sonra gorme sansin var sonuna da sarka bilir. Cekin haziran sonunda gonderilir. Guvenli gonderimi secmedi isen temmuzun sonuna dogru cekin elinde olur. Agustosta parani alirsin ... Yani daha 2 aydan fazla var o ceki bozdurup parayi eline alabilmen icin ... Bence beklet parani derim eger hile yapmiyorsan hesabinda atilma durumun %0 'sa beklet parani toptan al derim en azindan eline gectiginde bir ise yaramis olur.

Iyi calismalar ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5