sohbet odaları

Adsense Onay Eğitimi + 12 Adet Site Yedeği

aXaCaR

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
13 Nisan 2008
Mesajlar
30
Reaksiyon
0
Puanları
0
188 Aydır Üye
Herkes faydalansın diye fiyat sadece 100 TL

Merhaba arkadaşlar. Webmaster forumlarında tr pinsiz adsense satışı yapıyordum fakat artık ailevi ve sağlık sebeplerinden dolayı adsense onayı alıp, hesabı satacak vaktim kalmadı. Çünkü sıkıntısız onay alabilmek için biraz zaman harcamak gerekiyor.

Yukarıda yazılı bulunan sebepten dolayı kendim kullandığım yöntemler ve püf noktalardan oluşan Adsense onay alma eğitimimi (Yaklaşık 4.5 sayfadan ibaret PDF belgesi olarak) ve onay aldığım 12 adet site yedeğini sizinle cüzi bir ücret karşılığı paylaşmak istiyorum.

Öncelikle belirtmeliyim ki yedek nasıl kurulur, sql da değişiklikler nasıl yapılır, hosting nasıl alınır/açılır, header kısmına ilgili kodlar nasıl eklenir, domain nasıl alınır, domain panelinde yapılacak işlemlerin nasıl yapıldığı gibi basit konulara değinmedim. Bu işle uğraşanların çoğu zaten bunları bilir. Bu hususu söyleyeyim ki siz eğitimi aldığınızda sıkıntı yaşamayalım.

Size vereceğim meteryal işlem sırasını, ince detayları ve püf noktaları anlatan yaklaşık 4.5 sayfadan ibaret bir PDF belgesi + 12 adet 12 si de DENENMİŞ VE ADSENSE ALINMIŞ OLAN)site yedeğidir. Pinterest siteleri değildir. Kendim titiz olduğum için yöntemlerimde titizdir. Bu nedenle sabırlı ve detaycı arkadaşların kullanmasını dilerim.

Ayrıca ben yedek site kurmayla, veritabanı güncellemeyle vs. uğraşamam. Sıfırdan kendim yapacağım. Nasıl onay alabilirim sorusuna cevabı da eğitim metninde bulacaksınız.

Eğitim içeriğinde wp-automatic gibi programla içerik çekme başka bir eklentiyle spinleme/özgünleştirme , başka bir siteden botla içerik çekme gibi şeyler yoktur. Ki bunu kesinlikle önermiyorum.


Yukarıda anlatmış olduğum size vereceğim eğitim meteryali + 12 adet site yedeğinin ücreti 100 TL dir. Fiyatta pazarlık etmeyin zaten forumda bir adsense 250 TL den satılıyor Memnun kalacağınızdan adımın Murat soyadımın Şencan olduğu kadar eminim.

Hayatta 1 dk sonraya bile garantimiz yoktur. Bu Adsense onay konusunda karşımızda olan sistem Google. Bu sebeple yaptığınız işlemlerden (sırası ve zamanı) veya Google Adsense tarafından herhangi bir yaşanacak olumsuz duruma istinaden garanti vermiyor iade de kabul etmiyorum. Ki iade olayı bu işte komik olur Emeğimi de zayi edip eğitimi internette dağıtan kişilere (eğer olursa) hakkımı kesinlikle ve kesinlikle helal etmeyeceğim.

Ref verilmeyecektir.
Referanslarım için web sitemin incelenmesi yeterli.


Ödeme yöntemi : Enpara, Vakıf, İş, Ziraat

İletişim için PM gönderebilirsiniz veya telefon,whatsap, skype ile ulaşabilirsiniz.

İletişim/Whatsapp : 0541 299 35 40 (İşimden dolayı hafta içi 08.00-17.00 telefon yanımda değil.)
Skype: [email protected]
Mail : [email protected]
 
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst