İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Onay

arfobey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşler bundan 1 ay önçe www.en-guzelsozler.com için adenseye başvurdum ancak hıc haber alamadım mail gelmedı bunu nasıl oyrene bılırım yada tekrarmı adense başvuru yapayım..

biRtuRk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onaylansa 48 saat içinde dönüş oluyor. Başvuru yaptıgınız isim daha önce kullanılmış ise veya belirli sebeplerden dolayı banlı ise almanız biraz zor. Farkı bir isim ile tekrar başvuru yapın derim.

En azından bunu blogspot, blogcu.com tarzı siteler üzerinden deneyin. Fakat içerisine en az 2 tane özgün yazı yazın.

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bende bayadır beklıyordum google'a mail attım daha sonra yanıt geldi

arfobey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domaının daha önce kulanıldıgını sanmıyorum oyle bışe varsa bunu oyrene bılırmıyız

Justian0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
söyle bir ipucu vereyim ben 3 saatte onaylattım :) bir tane yeni bir gmail hesabı acın o gmail ile blogspotdan bir blog acın ve içine özgün yazı ekleyin özgün olacak 3-5 konu vs fark etmez sonra hemen adsense basvuru yapın basvuru yaparken adresi özellikle detaylı verin vermediğiniz adres varsa orayı verin ordan alırsınız daha iyi olur böyle denersen birde daha iyi olur :)

SanTieG0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Onaylanırsa zaten gönderdikten 1 - 2 gün sonra onaylıyorlar , yoksa sittin sene onaylanmıyor :)

FireLord

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
yine başvur,bi forum kursaydın daha çabuk onaylanırdı ama...

arfobey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım ikahmetım gaziantep bence okadar uraşma yeni gmail felan bolg ile benım yaptıgım sadece site adında mail actım ve kardesımın ismi ile baş vurdum ev adresıde aynı idi ve 1 gun sonra maile baktıgımda onay gelmıştı..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5