İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense paramla tarla aldım :)

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
google bom yemeseydi sitelerim :) sedo'dan çılgın bi hamle bekliyordum ama olmadı google engel koydu aşkımıza. ilerleyen zamanda inşallah :) sabırla beklemedeyim.

ve belirteyim webmaster değilim hiç olmadım. hobi olarak takılıyorum.

aynı zamanda bom yedik dimi google'dan aynı script :D ?

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende bir saksı toprak alayım bari ödeme geldiğinde, birkaç ayda bir ödeme alıyorum anca buna gücüm yeter. :D

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben araba aldım :) forumdan arkadaşlarla Çok geziyos saolsun iyinetçi kardeşlerim arada sırada itekledi bile :)
fatih egemen ferhat ve cengize google sayesinde aldığım arabamı iteklediklerinden dolayı ayrıca teşekkür ederim. sizde kıskanmayın Gemliğe gelen Tüm WM ler itekleyebilir hiç sakınca yoktur.

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben araba aldım :) forumdan arkadaşlarla Çok geziyos saolsun iyinetçi kardeşlerim arada sırada itekledi bile :)
fatih egemen ferhat ve cengize google sayesinde aldığım arabamı iteklediklerinden dolayı ayrıca teşekkür ederim. sizde kıskanmayın Gemliğe gelen Tüm WM ler itekleyebilir hiç sakınca yoktur.

Rica ederim ama bir kere bile binmek nasip kısmet olmadı.. Nabeeeeer?

Quasi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bu yil ikikez tatil yaptim:) artik yatirim yapmayi dusunuyorum

H

Hazar

Misafir
Adsense hesabımda 10 dolar ancak oldu. Artık bi' tripleks villa alırım.

İşi bilmek işe gitmemek böyle birşey olsa gerek. Tekniği kapan parayı kazanıyor. Bana ne zaman kısmet olacak bakalım. İlk ödememi aldığımda Google yazılı t-shirt giyip gezerim Taksimde herhalde. Mc'ın önünde Adsense pankartı açabilirim. Fantezi işte :D

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaaa beyler bu tür konularda geçen sohbetlere hastayım yaa tüm mesajları okudum ne insanlar var yaa çok şekersiniz yaa gül gül öldüm valla allah sizden razı olsun güldürdünüz beni harbiden çok komik bu postu okuyan arkdaşlar rica ediyorum sizde okuyun biraz gülmek iyi gelir tabi wm muhabbeti okursan

muhahhahaha sağlıcakla !!!

buarada bende borcum olan bir altın aldım (Cumhuriyet Altını) sonunda ödedim :)

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi her ayın 24 ünde ben şehir şehir gezmek zorundamıyım yaaaa.. bitmiyor para bitmiyor kahretsin.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben google çok şey borcluyum bana çok şey kazandırdı..
Geçen aklima google baskılı tshirt almak geldi ve 3 tane aldım.
Hep reklam yayınlıyarak para kazandık google amcadan şimdide biz reklamlarını yapalım kullanıcı kazansinlar dedim ve zevkle gidip dolaşiyorum sokaklarda :p
anlıycağınız google adsense parasi google storeye gitti :p http://www.google-store.com/product_info.php?products_id=191

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben öğrenim kredisi ödeyeceğim. 1 yıl daha ödeyeceğim inşallah kazasız belasız altından kalkarım. üniversite okuyanlar/okuyacak olanlar kesinlikle öğrenim kredisi almayın. tavsiyemdir. kolay gele.........

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bu ay birtane sakız aldım gelecek ay kutusuylan alacam

ünlü türk düşünürümüz canımız ciğerimiz abimiz ankaralı namık derki :

tren gelir düttürü
düdüğünü öttürü
şu zamanın kızları
bir sakıza öptürü

tavsiye etmesi benden gelirlerinize sakız alın kutusuylan :)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
sakızın kutusunun geliş fiatı 4.5 ytl.

kaç dolar kazandınki:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5