İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Patladı :S

R

Reignman

Misafir
the_alorak' Alıntı:
Evet gelmiş.(kendimi küçükken(daha yeni) elektirik geldiğinde bir ışığa bakardık, onu söylerdik tüm eve aynı o anda hissettim)
"10'a kadar sayacağım, elektrik gelecek" de dermiydiniz? Hatta 8'e kadar filan sayıp daha sonra seeeeeeeeeeeeekiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz buçuuuuuuuuuuuk dokuuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzz diye de zaman çalmaya çalışır mıydınız?

:)

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yok saymazdım.Yada epey küçükken sayıp artık saymayla gelmeyeceğini anladığımdan o işi bırakmışımdır.Peki Adsense ve Adwords de yedek alma dışında bir değişiklik var mı?

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu an zaten düzeldi the_alorak bak istersen ama bana bi değişiklik gelmedi aynı gugıl :)

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben pek ümitli deilim bu eft konusunda.Bizden sonrakiler görür artık eft yi :)

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çocuğuma görmek nasip olsa bari...

- Çocuğum bilirmisin bizim zamanlarımızda AdSense çek ile gönderirdi. EFT mi oda neydi, peh.. Aylarca bankalarda sürünürdü nice girişimci genç, siz yeni nesil çok şanslısınız...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi