İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense pin isteme bölümü nerede ?

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
bişi sorucam, pin ile doğrulama için yatırılan küçük meblağı karıştırmıyorsun dimi:eek:ha:
Hayır arkadaşım o küçük meblayı girdim onaylandı zaten. Ben pinden bahsediyorum.
Ne pin geldi ne de bi haber var. hesabım--->ödeme geçmişi bölümünde de pinle ilgili hiçbir yazı yok!!!

Daha önceki iletilerin birinde ödeme geçmişi bölümünün fotosunu koymuştum bakabilirsin...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
google a sormuşmuydun

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
ya zaten pin girmediğinde banka bilgilerini falan güncelleyemiyordun bildiğim kadarıyla

TeyLor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
PIN Kodu ilk Verdigin Adrese Gonderılır , belli bir sure sonra ulasır , sana bir tarih belirler derki pininiz ulasmadiysa şu tarıhten sonra tekrar suradan PIN isteyiniz diye.. bekliceksin PIN gelmesini o sure icinde gelene kadar yeni pin isteyemıyorsun , verdıkleri sure ıcınde gelmez ise o zaman yeni PIN hak talep ediyorsun , iyi incele su tarıhten sonra tekrar PIN isteyın der..

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
PIN Kodu ilk Verdigin Adrese Gonderılır , belli bir sure sonra ulasır , sana bir tarih belirler derki pininiz ulasmadiysa şu tarıhten sonra tekrar suradan PIN isteyiniz diye.. bekliceksin PIN gelmesini o sure icinde gelene kadar yeni pin isteyemıyorsun , verdıkleri sure ıcınde gelmez ise o zaman yeni PIN hak talep ediyorsun , iyi incele su tarıhten sonra tekrar PIN isteyın der..
yok arkadaşım malesef... öyle bişey yazan ne mail geldi ne de hesabımda bir yazı çıktı!
bekliyorum karamsar karamsar....

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
hesabım 100 $ ı geçti hala hesabımda ne pin gir bölümü var ne de pinin gönderildiğine dair bir mesaj var..!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5