İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Politikalarına Uygun yada Uygun Olmayan İçerikler Nelerdir ?

okeybye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar bi konu hakkında bilgilerinizi almak için bu konuyu açtım .

Örnek olarak bazı konuların adsense için sorun yaratıp yaratmicanı burada bilgisi olan kişilerden öğrenmek istiyorum ki bu bilmeyen herkez için faydalı bi konu olucaktır.

Mesela C.s Wall hek indir gibi . Hile indirme programları

Ek olarak Plugin yani c.s eklentileri gibi programlar adsense yayıncılarına zarar verir mi ?

Bu örnekler tüm oyunlar için geçerlidir ?

Ve daha ne gibi şeyler zarar verir vermez bunlarıda paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler !

Bloooooooog

fRtkmR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
14
Google reklam yayıncılığı verdiği sitelere önem gösterir bu bir gerçek, sitelerinizde barındırdıgınız dosya veya yazıların içerikleri sizin reklam seçeneklerinizi muhakkak etkiler, sitenizde W*r*ez veya zarar verici yazılımlar hakkında anlatımlar veya dosyalar mevcut ise , reklamların ekli oldugu sayfa google webmaster tools tarafından size bir mesaj ile iletilir ve kaldırılması söylenir..

Adsenseye uygun olmayan o kadar çok içerik varki bunları saymak yersiz olur ama siz şunu çıkartın , insanlara zarar veren ve kötü amaç edinmiş herşeyde google reklamlarını engeller. Mesela +18 içerikli sistelerde google reklamı yapılmaz, yada film siteleri video yayınlıyor yasal olmadıgından dolayı yayını durdurur..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5