İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Reklam Düzeni ile ilgili

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Çoğu sitede reklamlar
yenibitelemresmivo8.png

burada olduğu gibi çıkıyor yani o kadar aramama rağmen bu kodu nasıl yaptıklarını bi türlü bulamadım acaba kendileri adsensein verdiği kodumu değiştiriyorlar yoksa adsense reklam oluşturma panelinden bu şekilde reklam oluşturulabiliniyormu neredeyse bütün siteler bu şekilde yapmaya başlamışlar.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bu yerleşim, premium üyelere tanınan bir ayrıcalık.Aylık belli gösterime ve aranma oranına ulaşan sitelere tanılan bir ayrıcalıktır bu.Normal kodlarla yapılmıyor, kodlarla oynama yapmanın cezasıda banlanmaktır..

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
premiun bizim sayfa gösterimlerimizden mi kaynaklanıyor sadece?

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Evet sitenizin yapacağı sayfa gösteriminin sonucu premiuma başvurabilirsiniz.Yada yüksek aranma olmaı durumunda premium üyeliğe geçiş yapabilirsiniz..

sevindirik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
mesela bazı sitelerde reklamlar siteyle tam uyumlu.arka renk falan.bu da mı onunla alakalı o zaman ? bakıyorum tamamen siteye ait reklam ve renkleri çok güzel.şaşırıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5