İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Reklamı almak

adem34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar; adsense reklamı almak istiyorum . Blogumla alıcam bildiğim kadarıyla adsense web sitelerine 10 aydan önce cvp olarak dönmüyordu en son eski adamım ben. Bloglara 1 hafta içerisinde dönüyor diye biliyorum. Blogumu açalı 1-2 hafta kadar oldu İİçerik tamamen özgün. Kendim yazıyorum bildiklerimi. Bloğumda 10 a yakın konu var ne zaman başvurmamı önerirsiniz teşekkür ederim.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Naptın üstad ya, 10 ayda site kurulup kapatılıyor.

6 Saat ile 3 gün arası dönerler en geç.

10 Özgün yazıyla blogspot site ile adsense alanlar var. Ama acele etme hitinde yoksa. Yeni sitelere reklam koymak hem önerilmez, hemde yapım aşamasındaki siteleri onaylamaz adsense.

adem34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 sene önce 10 aydan önce dönmüyordu. Bunu google adsense forum modu demişti onun yalancısıyım. Peki blogspotla aldığım adsense reklamını haber portalı olan web siteme eklesem sıkıntı olur mu ?

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Eğer haberportalı illegal değilse sıkıntı yok. (cinsel içerikli haber veya video bölümü varsa sıkıntı)

Haber siteleri bann yiyebiliyor, sebebi belli bir kullanıcıya hitap etmiyor, site her telden yayın yapıyor, buda adsensenin içeriğe uygun reklam çıkarmasını zorlaştırıyor.

Sıkıntı olmayadabilir, bende bir sitemle aldım adsense, diğer sitelerde de kullanıyorum ama sıkıntı yok henüz. Sorunsuz kullanan haber siteleri var, linkini isterseniz pm atarım burdan vermiyim.

Bu arada 2006 yılında ilk adsensemi aldım o zamanlarda 2-3 günde onay geliyordu, hemde dandik mynetin mysite'sini onaylamışlardı. Arkadaşınız şaka yapmış site, 10 ayda pek çok site ölüyor, çok uzun bir zaman web dünyası için :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5