İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense reklami bu sitede uygun mu?/

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Selam Arkadaslar

benim merak ettigim bu sitede google adsense reklami yayinlasam banlarlar mi hesabimi?

Bir turlu cesaret edemedim. Ama ne yapacagimi bilemiyorum ?

Acaba sizce yayinlasam birsey olur mu?

Tesekkurler simdiden

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Gördüğüm kadar yabancı ülke yayıncı adsense üyeliğin var bu zaten sana avantaj fakat diğer gördüğüm şeyde site senin site seninse sol taraflarda yayınlatmanda sorun olmaz diye biliyorum..

Ama ortaya koyulan linkler gibi fazla inceleyemedim fakat üyelikli refli calısan bir sistem ise adsenseyede tıklayınca ref alırsanız yazmaz isen ortaya koyarsan parayı kırarsın..

ama diger sitelerin arasında olacak ve özellikle ona yazılmaycak.. SAdece user hepsine tıklarsa onada tıklamıs olacak..

ama sol taraf vs olursa hiç olmaz diye biliyorum.. Site adsense kurallarına uymacak birşey varmı göremedim..

çok fazla ingilizcem yok fakat bu siten diğer siteleri tanıtımını yapıyor isen ve ortaya adsenseye kayıt ol siteden para kazan banneri cok güzel gider..

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Anladim am iste insan biraz terettutte kaliyor. ama bu aksam koyacagim bakalim nolucak.
Zaten oyle yaniltici yapmak istemiyorum sadece reklam amacli

Eger gorusu olanlar varsa beklerim. Tesekkurler sivrisinek.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5