İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense reklamları aniden sitemde gözükmemeye başladı..

cbt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Uzun bir süredir Adsese reklamlarını kullanıyordum. Hiç sorun çıkmamıştı. Fakat dün gece saatlerinde ( 03:00 gibi ) aniden reklamlar gözükmemeye başladı. Hesabıma girdim hiçbir sorun gözükmüyor. Maillerimi kontrol ettim, hiçbir mail yok. Biraz araştırma yaptım banlanmış olabilir miyim diye fakat hem hesabıma girebiliyorum hemde gelen bir mail yok.

Hesabıma girdiğimde raporlar kısmında "Sayfa Gösterimleri" nin 10 olduğunu gösteriyor. Yani azda olsa bir şekilde görüntülenmiş demek midir bu? Ayrıca deneme.html diye bir dosya yaratıp içine eski-yeni adsense reklamı koydum fakat orada da gözükmüyor. Reklam için gerekli yer boş kalıyor ancak hiçbirşey gözükmüyor.

Lütfen yardımcı olun. Problem nedir, nasıl çözülür, ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler.

Not: Sitem http://www.korkma.net

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5