İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Reklamlari

O

osman1971

Misafir
Arkadaslar merhaba

Bundan bir kac saat oncesine kadar adsense reklamlarinda Alt tarafta Goooogle reklamlari yazıyordu şimdi ise Sağ tarafta Bu siteye reklam ver ibareside cıkıyor.daha once bu yoktu. bu nasil oldu bilgisi olan bilgilendirebilirmi acaba?

tesekkürler.

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dikkat edersen sol tarafta yazmaya devam ediyodur google reklamları die... site üzerinden reklamvern kaydına falan üye oldun heralde panelden

O

osman1971

Misafir
GoTcHA' Alıntı:
dikkat edersen sol tarafta yazmaya devam ediyodur google reklamları die... site üzerinden reklamvern kaydına falan üye oldun heralde panelden

sol tarafta devam ediyor google reklamlari sağ tarafta ise bu sitede reklam ver yazıyor Adwords yonlendirme yapiyor benim site adima.

Hiç bir yere uyede olmadim.

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet artık bende de çıkıyo google panelde bununla ilgili bi yer var. hesabım -- > site üzerinden reklamveren kaydı ...

A

aborjin

Misafir
Sen yapmassan bişey çıkmaz dostum o. Şu panelin dibinde en altda olacak. Oraya bilgi girdiysen ondan cıkmistir. Ben simdi bakamıyorum malum banlıyım :)))

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5