İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Reklamlarım Gözükmüyor

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Domain ban yemiş olabilir. Mail ile bilgilendirirler. Bu domain yeni mi? Daha önceki sahibinden banlı olabilir mi?

Kodları sayfanın başka kısımlarına eklemeyi denedin mi? Kodları değiştirip eklemeyi denedin mi? Alt sayfalarda çıkıp çıkmadığını test ettin mi? Sitende iframe kodları var mı?

!whp!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Domain için mail gelmedi.Sadece kabul edildiğime dair mail geldi.Değiştirip eklemeyide denedim.Sayfanın baska yerlerinde denedim.İframe yok

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
hocam banlanmayi anlamak için İnternet Explorer' da siteni aç. Ve sitenin uzerinde sağ tık yap. Sonra oradan Google Adsense Preview Tool var ona tıkla. Tıkladıgınızda adsense reklamları çıkmıyorsa ban yemişsiniz demektir. Yani çıkan ekran boş bir ekransa ban vardır.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Kodları başka sitede dene. Yoksa blogcudan ücretsiz blog açıp orada dene. Eğer hala reklamlar çıkmazsa hesap banlı.

Reklamlar başka sitede çıkarsa bu sitenle ilgili domain ban var yada kodlarda hata var.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Siteniz için daha önce yapılan AdSense başvurusu reddedildiyse, sunucularımız sitenizde reklam gösterilmemesi talimatını almıştır. Bu site (veya aynı hesapla ilişkili başka bir site) daha sonra kabul edildiyse, sunucularımızın güncellenmesi ve sitenizde reklamların görüntülenmeye başlaması 48 saat sürebilir.

Bence beklemek en iyisi.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Pardon. Yazının tarihine bakmamışım. Daha dün yerleştirdim deyince :)

Adsense ile irtibata geçmen gerekebilir. Ama hesabını detaylı inceleyecekler. Diğer sitelerinde sakıncalı bir durum yoktur umarım.

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bende phpbb3 - subsilverpLus temasına ekledim kodları ama halen görüntü alamıyorum. Yaklaşık 1 saat oldu ekleyeli. Domainin herhangi bir banı yok. ne yapmam gerektiğini çözemedim henüz..

Kod:
<div id="logodesc">
			<table width="100%" cellspacing="0">
			<tr>
				<td><a href="{U_INDEX}">{SITE_LOGO_IMG}</a></td>
<script type="text/javascript"><!--
google_ad_client = "pub-0641816990945241";
google_ad_slot = "4594439916";
google_ad_width = 468;
google_ad_height = 60;
//-->
</script>
<script type="text/javascript"
src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">
</script>

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi