İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense reklamlarına bişeyler oluyor!!

toolss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar benim 1 hafta önce adsense başvurum onaylandı. Fakat bugün sitemdeki adsense kodları üzerine fare işaretçisini getirince işaretçi kayboluyor. Napabilirim. Sizlerdede böyle mi oluyo arkadaşlar eğer oluyorsa yandık.
http://www.teknoslide.ch

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yok arkadaşım bilgisayarından kaynaklanan bir sorun adsense kaynaklı değil. internet explorer dosyalarını ve geçmişini silmeni öneririm. bi ihtimal düzelir belki

toolss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onu denedim olmadı. ie kullamıyordum firefox ile açtım yine aynı . benim tek düşüncem başkaları linklere tıklayabiliyor mu? Bu beni düşündürüyo

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
O bilgisayardan hesaba giriş çıkış yapıyorsan kendi reklamlarına tıklamaman için Google önlem almış sanırım.ie ve firefox ta denedim bir sorun yok tıklanabiliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5