İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Reklamlarını Nereye Yerleştireyim!

DSJSPextes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.2 gün önce google adsenseye başvuru yaptım.Birkaç reklam ekiyeceğim siteye sizce nereye yerleştirirsem reklamları daha iyi olur.Yardımlarınızı bekliyorum.Reklamları imzamdaki siteye yerleştireciğim.

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Logo yanına koy bir tane , reklam yerindeki kalsın yeri güzel.

Bağlantı biriminin arka planını daha hoş duracak birşey yap , çok göze batıyor hoş durmuyor.

Birde o bağlantı birimi ile ilk konunu arasına bir tane atarsan sanırım biter :) Yanlız ikisi çok yakın olmasın.

DSJSPextes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bağlantı birimi derken 758x15 menü altı reklamdan mı bahsediyorusun.Logo yanınada reklam yerleştiricem.Başka önerisi olan var mı?

DSJSPextes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler nurçin.Ama çok reklamda ziyaretçileri kaçımaz mı.Mesela makalelerin içinde ise

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Teşekkürler nurçin.Ama çok reklamda ziyaretçileri kaçımaz mı.Mesela makalelerin içinde ise

Eğer makalenin içinde olupta apacık bir yere koyarsan ziyaretçi yeter be reklam,reklam der çıkar,gider.. Ama güzel bir yere koyarsan sorun olmaz. Bütün iş empati olman,sitene ziyaretçi tarafından bakmakta.

teribogart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 kolonlu bir tema her zaman çok tıklanır

sağ ve sol sidebar ortada konular

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Ana sayfa için ilk post sonrası, alt sayfa için ilk paragraf sonrası işe yarayabilir. Şu andaki durumu para kazandıracak gibi durmuyor.

DSJSPextes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O tık senden geldi hee nurçin bana 1tl kazandırdın :D.Söylediklerinizi dikkate alıcağım.Hemen reklam yerlerini değiştiriyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5