İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense sandbox1.0 tüm reklamları gösteriyor.

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anahtar kelimenize bağlı olarak sitede o kelimeyle alakalı hangi ülkeyi seçerseniz alakalı tüm adsense reklamlarını gösteriyor.Ben buraya bakarak reklam kodlarını [ boyutlarını] değiştiriyorum. ve genellikle text reklam yerine sürekli banner çıkıyor bende tıklama başınada min.0,30-0,65 arasında dolar veriyor.tavsiyemdir.:D

site adresi: http://www.labnol.org/google-adsense-sandbox/
şiişşt başkası duymasın :D bol kazançlar...

Remark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende bişi anlamadım birii tam olarak açıklama getirebilirmi bu işe..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bide şey vardı ben hangi sitede hangi reklamalrın cıkabileceğini görüyodum ve hepside tutuyodu

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burada şöle : Sizin sitenizde google adsense reklamları var ve sitenizde hangi reklamların çıktığını merak ediyorsanız urlnizi girin ve stienizde çıkan reklamrı görebilirsiniz.Buna göre eğer tıklama başına düşük para veren çok ise reklam boyutlarını değiştirin. Bu şekilde reklam şekli değiştiği için reklam verenlerde değişecek farkedeceksiniz.

Mümkün olduğunca 468X.. şeklindeki reklamları kullanmaya bakın çünkü banner çıkma oranı reklam olarak çok yüksek eğer içeriğiniz kaliteliyse tabiki.1 kere Banner tıklamaları normal text tıklamalarının 3-4 katı dolar veriyor.

Keywords anahtar kelimelere bağlı olarakta mesela radyo kelimesi yazıp ülkeyi seçin veya seçmeyin radyo kelimesiyle ilgili reklam veren kuruluşların reklamlarını görüntülüyor.

Sitenizdeki reklamlardan gerçekten çok düşük kazandığınızı düşünüyorsanız eğer içeriğinize göre tavsiyem reklam boyutlarını değiştirmeniz.

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Denemekte fayda var da ülkelere göre kelime mi basıyorsun ?

bölede denebilir mesela dediğim gibi üst mesajda radyo kelimesine göre bakıosun hangi reklamlar var.Bakıyosunki radyo için sadece text var.

Bu sefer porshe için bakıyorsun aa banner reklamları var.Hemen sitene porshla ilgili bi konu aç orayada banner daki olan boyutlarda adsense reklamı koy %60-70 porshe bannerı reklam olarak gözükecektir. ve tıklamadan gelen para nıın ne kadar farklı olduğunu görebilecen text lere göre.

Kaliteli reklam kaliteli sitede çıkar.
Bunun için arkadaşlar içeriğinizin ve pagerankın sağlam olması gerek DİPNOT ]]]]]]]

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
evet site adreside yazabiliyomuşuz benim işime yarıyacak:D çünkü benim programda baner olup olmadığını söylemiyiyodu....

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaynak neresi hocam ? Link verebilirmsiiniz ? tskler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5