İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

AdSense Satin AL (7 İş Gününde Garanti)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aresta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba degerli arkadaşlar

AdSense den ban mı yediniz? veya aylardir AdSense sizi bekletiyor ve onaylamiyor mu?
Ister banlanmis olun isterseniz de onaylanmiyor olun fark etmez, hemen simdi bize ulaşın ve sizin de bir AdSense hesabiniz olsun.

Hesabınızı Google kullanıcı sozlezmesi ve sartlarina uygun bir sekilde aciyor ve en gec 7 iş günü icerisinde size teslim ediyoruz.

Belirtilen zaman zarfinda Adsense hesabınızı size teslim ederek, tüm hesap bilgileri elinize ulaştıgı zaman ödemeyi sizden alıyoruz

AdSense Destek hizmetimizden yararlanmak icin hemen allta bulunan iletişim adresinden bize ulaşın

Ücret: xxxxxx
İletişim: xxxxxxxxxxx

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Eğer daha önceden siteniz banlandı ise açılsa bile en fazla 7 iş günü içerisinde tekrar bir mail alırsınız Adsense Hesabınız Kapatıldı diye.

Google hesap kapama konusunda çok acımasız ve adaletsiz olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu nedenle eğer Adsense programından 1 kez çıkarıldıysanız şimdiye kadar geri kabul edilen siteler yok denecek kadar azdır.

Alternatifleri;
* ReklamStore
* Chitika (USA veya Canada'daki trafiklere daha iyi ödeme yapıyor.)
* AdNetwork.NET (Rate'leri düşük ama güvenilir.)
* Bidvertiser (İlk önce rate'leri görünce şok oldum heralde şaka yapıyorlar dedim. 0.03 diye rate'mi olur dedim ama conversion point diye bir sistem uyguluyorlar. Şak diye 136$ gecinde click kazancından hariç dedim heralde bu şekilde fake click olayını önlüyorlar. Geri dönüşü ölçüp değerlendiriyorlar. Bende sitemde ki gösterim rate'ni arttırdım. Bu ay 2K$'ın üzerinde bir beklentim var. Umarım tahmin ettiğim gibi olur.)

Bu gidişle sonunda oturup kendim adam akıllı bir Ad Network kurucam, gösterim ve click'leri %100 sayan kar marjını %10 ile %35 arasında tutan. Daha önce Video Ad Server yazmıştım büyük bir firma için. Sadece diğer projelerimden dolayı finansman problemi olur. Gerçekten tüm opersyonel düzeni sağlıklı ilerletebilmek için yaklaşık 50K TL'lik start-up bütçesi gerek. Belki ileride yapabilirim böyle bir sistem. Büyük ihtimalle de yaparım :)

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Adsense hesap Satışı kesinlikle yasaktır !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5