İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense sayfa to hk.

# MujaHeed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sa arkadaşlar. Adsense sayfa to oranım %14,04 Yüksek midir, banlanma ihtimalim var mı? Toplamda %14 tıklanma oranı, bazı kanallarda ise %125 filan. Sırf o kanallara bakıp beni banlayabilirler mi? Yoksa genele mi bakıyorlar? Ayrıca sayfa to düşürmek için otomatik safya yenileyici kullanıyorum, bir zararı olur mu?
Birde google.com/adsense ye firefox ile girdiğimde css ler yüklenmiyor, garip bişi :S IE den girince ise tam gösteriyor, sebebi ne olabilir? Teşekkürler.

[KaDeSign]

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
büyük ihtimalle yakında banlanırsın. %125 çok ucuk bir oran. ayrıca reklam yerleiminde bir sorun var herhalde. çünkü bu kadar yüksek bir oranın olması ancak böle açıklanabilir. reklamları bir süreliğine görünmeyecek, tıklama almayacagını düşündüğün alanlara koy. sayfa gösterimin artsın ve sayfa to degeri düşsün, eğer böle devam edersen paranı alamazsın söyleyeyim.

syf01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yada arkadaş tıklamaya teşvik ediyor :) sayfa yenileme yasak o bile ban sebebi %125 kafadan ban sebebi %14 içerige baglı banlanmayabilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5