İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Sitemi Banladı Bahaneye Bakın :))

Scope

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İhlal dediği resim cilt güzelliği konusunda gösterilen avret yerleri kapalı bikinili bir kadın.

d1204.hizliresim.com/w/d/4c5hl.jpg

7 gün olmadığı için resme link veremedim. Yukarıdan kopyala yapıştır yapın.

Resimdeki bikinili kadın.

BULUNAN İHLALLER:

Program kurallarımızda ifade ettiğimiz gibi, AdSense yayıncılarının Google reklamlarını yetişkin içerikli sayfalara yerleştirmelerine müsaade edilmemektedir. Çıplaklık veya cinsel etkinlikler içeren fotoğraf ve videoların yanı sıra aşağıda sıralanan örnekler de kabul edilemez içerik kapsamına girer:

* Ahlak dışı veya tahrik edici görüntüler
* Yetişkinlere yönelik hikayeler dahil olmak üzere müstehcen veya açık saçık dil kullanımı
* Cinsel ipuçları veya öneriler
* Cinsel fetiş siteleri (örneğin, ayak fetişi içeren siteler)
* Yetişkinlere yönelik oyuncaklar veya ürünler
* Yetişkinlere yönelik içerik barındıran reklamlar veya harici site bağlantıları

YAPILAN İŞLEM: Sitenize reklam sunumunu devre dışı bıraktık.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
resmi kaldırıp itiraz edebilirsin

Scope

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ettim de kadınla ilgili hiçbir içerik yayınlamayalım o zaman. Var mı böyle saçmalık ya?

Scope

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yalnız baktımda bazı konularda karın germe ameliyatıyla ilgili memeli şişman kadınlar varmış :D onları sildim yine yolladım.

nesimcik

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
gülelim ya. adsensesin geçen sitemdeki reklamı da bikinili bir kadın poposunda portal kabuğu vardı. zayıflama ürünü satıyorlar. adsense kendini banlasın o zaman. iki yüzlülük bu resmen

kfy2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla uğraş verip sitemin hitini artırmaya çalışıyorum. Günlük tekil google dan gelen sayısı 1,3 k yı geçti.

Ama bir sürü manken konusu var. Bikini çekimleri falan var. Bir tane cicişler konusu var. Korkudan bulaşamıyorum Adsense ye. Ama başka bir reklam sponsoru bulmam lazım.

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
AdSense kendi böyle bahaneler buluyor ama kendisi bikinili bayan reklamlarını gayet te hoş bir şekilde yayınlıyor :) Adamlar tam saçmalamışlar yaw :)

Gerçi bu alandan ekmek yiyorum ama şunu açık gönüllülükle belirtebilirim ki AdSense = Saçmalık demek oluyor. Özellikle bizim ülkemizde...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5