İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense sitemi blogumu engellemiş..

r1_primo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Adsense de dün baktıgımda görüntüleme sayısı yarı yarıya azalmıştı.. Biraz önce tekrar kontrol ettim ama blogum site tanı aracında engellenmiş olarak gösteriliyor.. Sebeb olarak Robot.txt gösteriyor.. Bu sorunu düzeltemezmiyim ?.. bloggerde robot txt i nerden bulacam.. Yardımlarınız için şimdiden tşkler..

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ADSENSE İLGİSİ YOK.GOOGLENİN OLDUĞU İÇİN BLOGGER HİT ALAN YAZILARINA KİLİT VURMUŞ.SANA DİYORKİ "BEDAVA BLOG AÇ DEDİK KİŞİSEL YAZILAR YAZ KENDİ ÇAPINDA UĞRAŞ DUR AMA ÖYLE ÇOK KİŞİ GETİREN YAZI YAZARSAN HİTİN ARTARSA BEN DE KİLİDİ BASARIM BABAYI KAZANIRSIN SENİ UYANIK SENİ "

TÜRKÇESİ BLOGGER ZAMAN KAYBIDIR BOŞUNA UĞRAŞMAYIN.robot.txt dosyasına ulaşamazsın.o yüzden o linklerin googlede çıkmaz.

r1_primo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Valla abi anlatımın muhteşem olmuş.. Eline sağlık.. Engellediği bi konuydu bende o konuyu sildim.. Blogumun içeriğine rakip en büyük site 2-3 günden beri account suspended yazıyor.. O yüzden sitenin hiti 2-3 günde nerdeyse ikiye katlanmıştı..

r1_primo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
1 sayfamı daha engelledi :D .. bu gidişle blogda hiç bişey koymaz engeller.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
konular ne ki, çok mu iddialı yazıların var

r1_primo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Valla bende anlamadımki sadece bi online oyun hakkında ufak tefek konular.. Dün bi sayfasını bugünde bi sayfanı engelledi.. Ufak ufak gidiyo blog.

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ADSENSE İLGİSİ YOK.GOOGLENİN OLDUĞU İÇİN BLOGGER HİT ALAN YAZILARINA KİLİT VURMUŞ.SANA DİYORKİ "BEDAVA BLOG AÇ DEDİK KİŞİSEL YAZILAR YAZ KENDİ ÇAPINDA UĞRAŞ DUR AMA ÖYLE ÇOK KİŞİ GETİREN YAZI YAZARSAN HİTİN ARTARSA BEN DE KİLİDİ BASARIM BABAYI KAZANIRSIN SENİ UYANIK SENİ "

TÜRKÇESİ BLOGGER ZAMAN KAYBIDIR BOŞUNA UĞRAŞMAYIN.robot.txt dosyasına ulaşamazsın.o yüzden o linklerin googlede çıkmaz.

bir kere blogger niçin kilit vursun. blogger, kullanıcısının para kazanmasını istemeyecekse, niçin adsense başvuru linki dahi koysun !! onu geçtim, niçin gadget araçlarında "popüler yazılar" diye gadget geliştirsin !!

blogger'da nice siteler var parayı götüren. ltf konudan tam emin olmadan yazmayın !! insanları yanlış bilgilendirmeyin..

S.KRYC adlı kullanıcının şu yazısına ve aynı yazıda ki benim şu yorumuma bkz.ltf !

uzun lafın kısası, blogger zaman kaybı değildir, çok tatlı paralar kazandırabilir. S.KRYC adlı kullanıcının attığı 200k hit götüren blog'tan ve kendi blogspot sitelerimden biliyorum..

edit: eksik link..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
"şu yorumuma bkz.ltf !" dediğin linki kontrol ettin mi? sana rep mi vermemizi istiyorsun?

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
"şu yorumuma bkz.ltf !" dediğin linki kontrol ettin mi? sana rep mi vermemizi istiyorsun?

alakya maydonoz.. benim o yorumumda, blogger'da sağlam alexa,hit ve pr yapmış bloglar var.. yani blogger ve google kimseye kilit vurmuyor demek istiyorum..

edit: haklıymışsın.. kontrol edince fark ettim.. yanlış bağlantıyı kopyalamışım..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
harbiden de alakaya maydonoz olmuş

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5