İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense tatile cikmis:))

S

SILAM

Misafir
sitemde hic bir sayfada adsense reklamlari gorunmuyor..hesabimda aktif yani kapandi da degil..bir kac arkadasin sitelerinede baktim yok..beyaz bosluk bile yok hayirdir :)

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SILAM' Alıntı:
sitemde hic bir sayfada adsense reklamlari gorunmuyor..hesabimda aktif yani kapandi da degil..bir kac arkadasin sitelerinede baktim yok..beyaz bosluk bile yok hayirdir :)
siteni belirtmediğin için kimse sana yardımcı olamaz.
'beyaz boşluk' dedin, eğer gösterilecek reklam yoksa google genel hizmet gösteriyor bunu iptal edip istediğin banneri ekleyebilirsin veya RENK seçebilirsin yani eğer web sitenin rengi beyaz ise beyaz seçersin ve hiç bişey gösterilmez orda sanki adsense 'YOK GİBİ' gelir. anladın?

T

tariksucu

Misafir
evet SILAM, adres vermeden kim ne yorumu yapabilir sence?

S

SILAM

Misafir
beyaz bosluk bile yok..sanki kod kalkmis yerinden..sadece bende degil kimsenin sitesinde cikmiyor reklamlar..basligi actiktan 30 dk gibi sonra gostermeye baslamisti o yuzden farketmemissinizdir..simdi yine yok..bakin sitelerinize

M

mavidusler

Misafir
Kimsede böyle bir problem yok. Eğer sen göremiyorsan senin pc'nden kaynaklanıyordur. Bazı Firewall'lar reklamları engelleyebiliyor. (Agnitum Outpost Firewall reklam bannerlarını engelliyor sadece AD yazısı gösteriyor. Gerçi txt reklamları da engellemiyordu ama sendeki nedir bilemem)

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bır sorun yok SILAM, saat 00:00 dan berı duzenlı olarak sıtelerımı takıp edıyorum. gozukuyor adsense reklamları.

S

SILAM

Misafir
arkadaslar bende frewall programi falan kurulu degil..ve bu reklamlar heran yok olup geri gorunuyor..bazen 1 saati buluyor bazen 15-20 dk kayboluyor.sanki yerinden kodu kaldirmissiz gibi..butun sayfalarima bakiyorum goruntu yok.diger sitelerede bakiyorum ayni..bu yuzden adsense kazanclariniz azalmalar olabilir..mesajlari yazma araliklariniza bakin..ben 11:15 de yazmisim siz dakikalar,saatler sonra yazmissiniz..suan gorunuyor reklamlar ama heran kaybolup gidebiliyor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5