İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense te sitenin içeriğinden farklı reklamların gösterilmesi

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Adsense te sitenin içeriğinden başka bir konuda reklamların gelmesi için ne yapılmalı?

Not:Channel lar ayarlanmasına rağmen hala sitenin içeriğindeki reklamlar sitede görünüyor.

Herhangi bir bilgisi olan paylaşırsa şimdiden teşekkür ederim.

Murat.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya dostum sitenin icerisindeki ,basligindaki ,keyworlerindeki kelimelere gore reklam otomatik olusuyor misal senin siten ne ki,sana tavsiyelerde bulunalim...

misal sayfan webmaster sayfasi ama bir sayfasinda tatil yoresi ile ilgili yazi yada ad gecerse direkt o reklam cikar

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben hitmeter.info sitemdeki reklamların, dedicated server, traffic hits, webmaster resources, scripts etc. reklamların çıkmasını istiyorum.

S

Sticks

Misafir
Bunun için site içeriğindeki keywordler önemlidir.
Sana tavsiyem meta taglardaki Keywordlere dedicated server ,traffic hits, webmaster resources, scripts yaz bak bakalım çıkıyor mu çıkmıyorsa bana bi ÖM yolla yardımcı olayım.

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herhangi bir değişim olmadı.Böylelikle adsense in bir bugini da ortaya çıkarmış bulunuyoruz.Kısaca channel ler çalışmıyor..:)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
astraler' Alıntı:
Herhangi bir değişim olmadı.Böylelikle adsense in bir bugini da ortaya çıkarmış bulunuyoruz.Kısaca channel ler çalışmıyor..:)
bug google da değil sende. channel olayı istatistik takibine yarıyor reklamları değiştirmeye değil. site içinde meta keyword , meta description, site title, image tag ve sitenin içeriğinde o kelimelerin geçmesi lazimki istediğin kelimeler çıksın ayrıca iş bunları yaptığında bitmiyor. google bot unun siteni cache lemeside lazım.

turkmale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitede hangi reklamların çıkacağı crawlerlar tarafından tarandığında oluşan profile göre belirleniyor.sitenin içeriğinden alakasız reklamların çıkması anlamsız olurdu.içerik üzerinde değişiklik yaparsan site yeniden indexlendiğinde reklamlar değişebilir.

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaw bunları biliyorum, ben diyorum ki, bu kelimeler mesela keywordlerde geçiyor, ama title geçmiyor.Ve ben başkaca da bir değişiklik yapmak istemiyorum.Bu durumda önerin nedir?

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burda dedicated server çıkması normal.Benim sitede content değişik, reklam değişik olsun istiyorum.Bahsettiğin keywordleri de ekledim aynı zamanda.Başkaca veya büyük bir değişiklik yapmadan bu mümkün mü sizce?

S

Sticks

Misafir
valla emin değilim dediğim gibi site içeriğinin değil keywordlerin önemi var . benim verdiğim linkte içerik yok ama keyword e bakarask adsense dğeişiyor. sen keyword e istediklerini ekle bir süre sonra ads değişecektir sanıyorum .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi