İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense tıklamalarım çok düşük neden?

Aykırı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba
Benim sitemdeki adsense tıklama gelir durumu 22 tıklamaya 0,37 dolar diyor arkadaşlar neden bu kadar düşük yoksa bu normalmidir. çöp site falan değil. ama adsenseden daha önce birdefa ban almıştı. başka adsense hesabından reklam yerleştirdim. sebebi bu olabilir mi? ama her gün güncellenen bir adres. sizce durum nasıl.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Siteni görmeden yorum yapmak zor.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
sitenin mükemmel olduğunu düşünüyorsan adsense'i bırak günlük hatfalık aylık reklam, googledan aylık alacağın reklam gelirinden kat kat daha fazla

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
büyük ihtimalle reklam yerleşimleriniz kötüdür, adsense reklam yerleşimleri hakkında birçok yazı var, onları okuyup uygularsanız farklılık olacaktır.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Tıklama düşükse yerleşimdendir büyük ihtimalle, tık başı gelir az ise o zaman içerik ile alakalı reklamlar kazandırmıyordur.

Bide sayfa to ne kadar, ne kadar gösterime aldınız bu tıkı, neye göre düşük tıklamalar?

Aykırı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tıklama düşükse yerleşimdendir büyük ihtimalle, tık başı gelir az ise o zaman içerik ile alakalı reklamlar kazandırmıyordur.

Bide sayfa to ne kadar, ne kadar gösterime aldınız bu tıkı, neye göre düşük tıklamalar?

bende tık başı gelir az. şu şekilde yazıyor:
tıklamalar: 22
sayfa to: 0,57%
sayfa eBGBM: 0,10
tahmini kazançlar: 0,37

zamanınız varsa adresi pm ile bildirebilirim. teşekkürler.

Aykırı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet haklısınız yanlış daha doğrusu genel bir başlık atmışım. henüz engelleme yapmadım. ama bu reklamlar zaten çıkmıyor.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
hangi reklamlar çıkıyor?

Aykırı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
neredeyse her sitede çıkan istanbul bilişim, desa, pcdepo, sinoz, eviniz güvendemi bu gibi resim reklamlar çıkıyor. text çıktığı zaman www.grupanya.com/sinema,
Kısa Film Yarışması gibi reklamlar çıkıyor. ama sayfaların büyük çoğunluğunda istanbul bilişimin reklamları çıkıyor.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
neredeyse her sitede çıkan istanbul bilişim, desa, pcdepo, sinoz, eviniz güvendemi bu gibi resim reklamlar çıkıyor. text çıktığı zaman www.grupanya.com/sinema,
Kısa Film Yarışması gibi reklamlar çıkıyor. ama sayfaların büyük çoğunluğunda istanbul bilişimin reklamları çıkıyor.

desa, pcdepo hariç diğerleri ucuz. sitenin konusu ne?

Aykırı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
film ve video. hazır değil değil ama asp ile kendim yazdım.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
film ve video. hazır değil değil ama asp ile kendim yazdım.
Alanında tık ücreti yüksek kelimeleri (Video indirme programı, online film, hd film gibi) araştırıp ona göre reklam optimizasyonu yapmalısın. istanbul bilişim gibi reklamları engelle. siten yeni ise bir anda fazla kazanç getirmez. siten eskidikçe pahalı reklamlar artacak.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Rica ederim yardımıma ihtiyaç olduğunda bana yazabilirsin.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
9 tıka 1.45$ vermiş bende, gerçekten çok az ama çıta yükseliyor gibi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5