İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense tıklaması ne kadar?

yeniakim

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bir çok kişinin merak ettiği konu bu aslında. Adsense alıp zengin olacam diye düşünen kişilerde olabilir fakat şunu belirtmek isterim günlük kullanıcı sayınız 2-3 bini geçmeyene kadar hayallerde kalır. Örnek vereyim benim sitem günlük 200-300 arası kulanıcı var. Peki günlük ne kadar kazanıyorum sorusuna vereceğim cevap çok basit. Bu güne kadar en fazla 2 tl.
Size iki gün kazandığım parayı söyleyeyim.
Dün 5 tıklama 98 kuruş verdi tıklama başı 25 kuruş gibi bir şeye denk geldi
Bu gün 4 tıklama 1.66 kuruş geldi bu gün tıklama başı 41 kuruş oldu. Peki her gün tıklanma oluyor mu sorusuna vereceğim cevap hayır. Bazı günler hiç olmuyor. Hatta bazen bi hafta bile üst üste hiç olmadığını hatılıyorum.
Siteniz ne kadar büyüdüyse o kadar kazanırsınız. Adsense almak hiç bi şey benim hitim 50 ydi 20 içerik vardı. Adsense aldım. 2 ay içinde aldım. İlk başvurumda onaylandı. Bunun için pek uğraşmadım adsense almak için. Eğer adsenseden kazanmak istiyorsanız düzenli bir şekilde hit almanız gerek bu az bir hit olmamalı bini geçmeli. Ayrıca gösterimden kazanıyorsunuz diyeceksiniz kesinlikle gösterimden bir şey gelmiyor. Şuan 10 bin reklam gösterimim var şuana kadar reklam gösterimimden en azla 25 kuruş kazanmışımdır. Fazlası yok.
Adsenseden kazanmak işte böyle bir şey arkadaşlar merak edenlere dedim paylaşayım.
https://yeniakim.net :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5