İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense ustaları lütfen yardım.

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ocak ayında kendi yazılarım olan özgün blog sayfası açtım. 103 sayfa yazı yayınlamışım. Ama adsense sürekli bana bu metin yetersizliği reddi gönderiyor.
Sayfayı inceleyip neyin yetersiz olduğuna yardım edin lütfen. Sinir oldum yaaaa. Alıntı hiçbir içerik yok.
Metalari eklemişim. Sorun ne ya????
AdSense başvurunuzun durumu

Google AdSense'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Başvurunuzu inceledik, ancak maalesef şu an için AdSense başvurunuzu kabul edemiyoruz.
Başvurunuz aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir.
Yetersiz içerik: Sayfalarınızın AdSense tarafından onaylanıp sitenizde alakalı reklamlar gösterebilmesi için, sayfalarınızda, uzmanlarımızın inceleme yapabilmesine ve tarayıcımızın sayfalarınızın neyle ilgili olduğunu belirlemesine yetecek kadar metin bulunmalıdır.

Bu durumu çözüme kavuşturmak için aşağıdaki önerileri göz önüne alın:

Sayfalarınızda yeterli metin bulunduğundan emin olun. Çoğunlukla resim, video veya Flash animasyon içeren web siteleri onaylanmaz.
İçeriğiniz yalnızca başlıklardan değil, tam cümlelerden ve paragraflardan oluşmalıdır.
AdSense'e başvurmadan önce, sitenizin tamamen oluşturulduğundan ve yayında olduğundan emin olun. Siteniz hâlâ beta durumunda veya "yapım aşamasında" ya da yalnızca web sitesi şablonu halindeyken başvuruda bulunmayın.
Reklam kodunu web sitenizin yayında olan bir sayfasına yerleştirin. Bunun ana sayfa olması gerekmez, ancak içerdiği AdSense reklam kodu dışında tamamen boş olan test sayfaları onaylanmayacaktır.
Ziyaretçilerinizin web sitenizin tüm bölümlerini ve sayfalarını bulabilmesi için net bir gezinme sistemi sunun.

loost123

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
İçeriği yetersiz bulması az yazı var diye değil mevcut yazıların kalitesini arttırmanı istiyor

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lost123 elimden bukadar geliyor. Kopyala yapıştır degilki satırlara uzatayim meseleyi:) basit bir "Günlük" site bu. Meta eksikliği dediği o olduğuna emin misiniz??
Emie34 sen süt içerken biz burada webmaster lık yapiyorduk:) şaka bir yana 2003 den geçen seneye kadar gulsehri.com sitesi yönettim. Şimdi bloğa geçtim.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Lost123 elimden bukadar geliyor. Kopyalayamadim yapıştır degilki satırlara uzatayim meseleyi:) basit bir "Günlük" site bu. Meta eksikliği dediği o olduğuna emin misiniz??
Emie34 sen şut içerken biz burada webmaster lık yapiyorduk:) şaka bir yana 2003 den geçen seneye kadar gulsehri.com sitesi yönettim. Şimdi bloğa geçtim.

2011'den beri buraladayım bende EIF ablam yetiştirdi beni buralarda zaman çabuk geçti. Eski iyinet olsa neler olurdu da işte artık yok benim sitemde saglikligelisme.com sizinlede tanışmak çok isterim her zaman eskiler, yardımcı olabilecek üstadlar gerekli yoksa yol alamaz gençler. :)

loost123

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Lost123 elimden bukadar geliyor. Kopyalayamadim yapıştır degilki satırlara uzatayim meseleyi:) basit bir "Günlük" site bu. Meta eksikliği dediği o olduğuna emin misiniz??
Emie34 sen şut içerken biz burada webmaster lık yapiyorduk:) şaka bir yana 2003 den geçen seneye kadar gulsehri.com sitesi yönettim. Şimdi bloğa geçtim.

adsense i anlamak zor. naparsanız yapın boş siteye bile reklam verebiliyorken bazı sitelere hiç vermeyip üstüne üstün hep sabit kalıpdaki mesajlarla cevap veriyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5