İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense uyarı

fat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam,
adsense ile ilgili uyarı alan arkadaşlar varsa ve uyarı sebeblerini paylaşırlarsa diğer webmasterlarada bu konuda rehber olabilirler

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben hic uyari almadimda duydugum:

eger adsenseyi kurallara uymayan siteye yerlestirirsen uyari aliyorsun, o siteden adsenseyi kaldir diye,
eger adsense olan sitede adsenseyi kurallar uymayan sekilde yerlestitirsen (mesela 4 adsense ayni sayfada) gene uyari, adsenseni duzelt diye
eger sitende adsensei kandirmaya yonelik bir takim seyler varsa (ilgisiz keyword lar filan) o zamanda uyari, siteni duzelt diye
eger duzenli olarak sahte tiklama oluyorsa o zamanda hesabin kapaniyor uyarisiz filan, bir kapanincada genelde geri acilamiyor.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklam bölümüne yerleştirisen ve yardım edin fln gibi yazılar yazarsanda alıyosun...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5