İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Uzmanları (Bir bakarmıyız Lütfen ?)

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ki teknoloji cok farklı adamlar sizin mause ile reklamların üzerinizde gezseniz dahi bilgileri alıyor diye biliyorum kendi reklamlarınıza tıklamak degil üzernde bile gezinmeyin...

oyle sag tıklayarak alınacak olsaydı ön izleme aracını yapmazdı google..Bu yüzden ön izleme aracını kullanın bu

lp-jump adreside googlede eğgelleyemiyorum bu yüzden gerekise mail atacamm adsense destege bilgi alacam..

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
ÇAkırx konuyu bir daha okursan benim verdiğim site örneklemesinde başka URL land.php ile adamların iş yaptığı siteye gidiyor yani tıklamadan görmen İMKANSIZZ..

Angelonun dediği gibi reklamlara tıklanıldığında ilk açılan sayfayı engelleyebilirsiniz. land.php ile yönlenen site googlenin kayıtlarında olmaz. O yüzden dediğim şekilde adresi alıp engellemekten başka bişey yapamayız.

Reklamın nereye çıktığını öğrenmek istiyorsanız adresi anlattığım şekilde ayrı bir yerde alıp hangi siteye gittiğine bakabilirsiniz.

Önemli olan ilk hedef olmalı, landing sayfasında yönlendirdiği yer Adsense'in kayıtlarında yok, o yüzden o jump'lı adresi engellemen lazım gibi geliyor bana.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keşke herkes işini yapsa bu işi de bilenlere bıraksanız.... biraz mantık çalıştırın ne demek istediğimi anlayacaksınız.

işinizi açıklarsanız sizi ve işinizi daha iyi tanıma imkanı buluruz...

kişilerin işlerini ve bilgilerini bilmeden bu kadar önyargılı olmanı doğru bulmadığımı belirtmek isterim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5