İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense vakası

M

malatyasporlu

Misafir
arkadaşlar adsense reklamlarını google a daha önce başvurup kabul edilmediğim sifresiz.com ile başvurdum şimdi mail attım dedim dediklerinizi yaptım yayınlayabilirmiyim 10 15 gün geçti yanıt yok.. bende gemileri yakıp yayınlayayım dedim ve google reklamları çıkmaya başladı normalde çıkmaması lazım değilmi veya iframe içinde gösteriyorum ondan mı ?

acaba google beni şutlarmı ?

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ndn çıkmasın??? bu arada bildiğim kadarı ile direk şutlamıyolar yani... sadece siteden kaldırmanı istiyolar diye biliyorum....

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu dağatmayın bence. Şutlamazlar çünkü normalde reklam çıkmaması gerekiyordu. Şöyle yapmış olabilirler içeriğe aykırı bir siten olmadığı için(uyumsuz ama aykırı değil) banlamak yerine sadece o sefer için hayır demişlerdir. Önce uyarı yollarlar çünkü şu anda hile yapmıyorsun..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5