İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense ve baska ?

F

femahost

Misafir
Merhaba arkadaslar

adsense reklaminin bulundugu bir sayfada adsensle alakli olmayan baska reklam bulunduraubiliyormu acaba

[KaDeSign]

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden adbrite koyulmuyor. ben adbrite da koydum adsense in old sayfaya ve kaç gündür para artmıyor. acaba nedeni bu mu?

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adbrite koyabilirsin keyworde ve içeriğe göre reklam gösteren olayları koyamazsın

[KaDeSign]

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende google artıyo ama adbrite hala sıfır. ilk siteyi açtığımda yayına koyduğumda önce adbrite koymuştum. ve sadece 1 gün kaldı ve 4 $ oldu. ama google la birlikte koyduğumdan beri hiç artmadı. alla alla ???

F

femahost

Misafir
Rakip Reklamlar ve Hizmet
Google reklamlarının veya arama kutularının, rakip reklamlar veya hizmetler olarak adlandırdığımız şeyleri içeren web sayfalarından Google arama servislerine erişime izin vermemekteyiz. Buna Google reklamlarını taklit ederek sitenizde Google ile ilişkiliymiş gibi görünen reklamlar da dahildir. İçerik tabanlı reklamlar almayı seçtiyseniz buna tüm diğer içerik hedefli reklamlar da dahildir. Google arama hizmetlerini almayı seçtiyseniz buna aynı sitedeki diğer arama hizmetleri ve Google’ca hedeflenmemiş reklamlar da dahildir. Ortaklık veya kısıtlı metin linklere izin veriyoruz.

diyor. yani biz içerikle ilgiil olmayan herhangi bir reklam da koyaiblirizz demek oluyor dimi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5