İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense ve Popup

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Adsense olan siteye popup açılmaz diye bir şey duydum ne kadar doğrudur? Tecrübelerinize ihtiyac var....

kostak

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
açanlar var oranlarına dikkat et

10 kişi girer 10 kişi tıklar ban
10 kişi girer 6-8 kişi tıklar belki ban
10 kişi girer 2-4 kişi tıklar kanımca bişi olmaz

ama ben popup adsense olan sayfama açmam

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alakası yok arkadaşım
adsense bu kadar katı değil aslında birisi birşey söylüyor herkes o hızla gidiyor

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
%95 ban yer popup varsa.
Ben %100 google hitiyle,tek konulu siteydi,tıklama oranı fazlaydı ban yedim.
Burdan tekrar adsense'e lanet yağdırıyorum.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tıklama oranı ile popup arasında bir ilişki kuramadım.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim kendi çıkarımlarım,
500 google hiti olan bir siteye 5k popupla hit gönderirsen banlanırsın.
5k google hiti olan bir siteye 500 popupla gönderirsen sorun teşkil etmez.

yani sitenin kendi hitinin popup ile gelenden daha fazla olması gerekiyor tehlike teşkil etmemesi için...

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
aynen bende
bizde de popup var tüm sitelerimizde bizde gayet sorunsuz devam ediyor

O zaman tekrar Allah belasını versin adsense'in.Bela okumaktan nefret ederim ama böyle çakal bir kuruma ne desem az.

Ben bu durumda atan , bu durumdada atar demek için yazmıştım tıklama oranını.

B

Baria

Misafir
Arkadaşlar kimse zorlan birşeyi size sunmuyor isteyen üye olur şartlar belli, google 'ı bu kadar aşağıya çekmeniz hiçde iyi birşey değil. Şartlar uymuyorsa başkasına gideceksin olay bu kadar basit. Hiç birşeyin garantisini vermiyor sana.

Google belli bir kriteri vardır, tıklama oranı , siteye gelen ziyaretçi , gösterim sayısı gibi bu kriterleri otomatik olarak gerçekleştiren bir filtre vardır o filtreye takılanlar banlanır.

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben google ile çalışmayı bıraktım 1,5 aydır hiç ellemiyorum türk kuruluşları ile çalışıyorum.En azından banlansan bile telefonla arayp ya abi açın şunu naz yaparsın sorunu anlatırsın dil dökerrsin adamlar anlar. Gitti-gidiyor, hemalsat, ringafon, mynet adclikck hepsi var dönüşümlü javayla değişiyolar valla keyfim rahat.

Banlanma korkusu yok popup cart curt bağlamıo vala.Türk şirketleriyle çalışmaya davet ediyorum hepsi sağlam güvenilir.Bİşe olduğu zaman ara konuş yani....!

Google nerde?..... Kimi arıcan?..... Kimle konuşucan?..... Mail atarsın aynı şey? ....Biyerine bile takmıoyo?....

Rahat iyi kazanç için ben türk şirketlerini şiddetle öneriyorum.İçimize dönelim kendimize bakalım herşey google değil.

dreamz bela okucağına sen google cezasını ver. dön kardeşim Türkiyeye ciddi söylüyorum dert yok deva yok mükemmel.

ha google reklamlarını koyma demiyorum.çok az çıksın reklamlarda.

Al işte iyinet bile google reklamlarını koymuyor helal olsun. Rİngofon kebap ya:D ne varsa bizimkilerde var.

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim bildiğim popup açmak yasak, az çok farketmez heralde, sonuçta gelen ziyaretci kendi isteğiyle gelmiyor....

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pop-up yasaktır arkadaşlar. Adsense Google hitli ziyaretçi ister. Bu cok net ve açık.

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O zaman tekrar Allah belasını versin adsense'in.Bela okumaktan nefret ederim ama böyle çakal bir kuruma ne desem az.

Ben bu durumda atan , bu durumdada atar demek için yazmıştım tıklama oranını.

bela okuman çok yanlış beğenmiyorsan Türk ortaklarla çalışırsın tık başına da 1-2 kuruş alırsın arkadaşım adsense büyük bir şirket

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5