İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense ve Ringofon Göremiyorum

System32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam, ben adsense ve ringofonu göremiyorum. java yüklü, flash yüklü ama gözükmüyor. Daha şimdi format attım. Yine olmuyor ne yapabilirim ?

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ie'den mi bağlanıyorsun?Opera yada firefox dene
başka sitelerde denedin mi?
Firewall varmı bazıları hatta çoğu engelliyor.Eğer varsa ayarlardan iptal edersin.

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Firewall varmı bilgisayarında buna cevap vermeyi unuttun herhalde.Firewall ayarını yapmazsan engelliyor çok başıma geldi ondan firewall söyledim.
Birde www.opera.com opera'yı indirp kurup dener misin.Valla bende çok format atarım :D ama hiç böyle olmamıştı.

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaspersky'inda firewall desteği var tabi yüklerken seçtiysen.Orada ayarlarına iyi bak.Valla bende kaspersky internet security kullandım hiçbir sorun yaşamadım.

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır olmaması lazım.Bende 2 gün önce javayı kurdum hiç dokunmadım bile siteye girince otoaik çalışıyor ve saatin yanında çıkıyor.Sen kaspersky silip denesene bi yeniden başlatmayı unutma tabi.Bakalım sorun virüs programıdan mı?ona göre çözüm ararız.

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
System32' Alıntı:
Javayı uninstall ettim sonra update ettim, kis i de devre dışı bıraktım çalışmıo
alla alla peki sen hiçbir ayarıyla oynadın mı bilgisayar kurulduktan sonra.
www.opera.com denedin mi.Birde sadece adsense ve ringofonda mı sorun var yoksa başka scriptlerdede sorun varmı?

tolgahat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
java ile alakalı oldugunu sanmıyom ama java nın microsoft olanını dene. mxjv bilmemne varya onu işte. sun java herzaman sorun cıkartıyor. ayrıca norton internet security ile cok sorun yasamıstım. sen pcqopat ın dedıgı gibi bilgisayarındaki internet security i kaldır. sorun gider sanırım.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
System32' Alıntı:
kaspersky internet security var. Vallahi kafayı kırdım :( boşu boşuna 1 format = 2.5 Saat + ayarlar :(
o ozellik default gelmesi lazim benim bildigim kadari ile
reklamlari gorememe sebebin :kaspersky internet security

System32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet kaspersky internet miş sorun hepsini göüyom şimdi ded, hangi antivirus kullancam şimdi :(

Bunu kasperskyden disable yapamazmıyız...

Edit: Yapabiliyormuşuz

settings >>> anti-spy >>> anti-banner diyor orda istediklerinizi seçiyorsunuz yada toptan Disable yapabilirmişsiniz.

Arkadaşlara teşekkürler ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5