İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adsense vergisi

levent

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
unakıtan görmesin bu konuyu hatta duymasın bile
adam paranın kokusu nerden gelirse uça uça gidiyor :)

sizce adsense'ten yurda giren gelir toplamda aylık ne kadardır? fikir yürütebilecek olan var mı?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ben google tıklma başı ücretten vergi kesiyo diye biliyodum , sizin dediğinize göre almıyo oluyo ama Bunun olcağını sanmıyorum. Bence google Reklam verilen para üzerinden toplu olarak vergi veriyodur (ki adamların büroları var maliyenin oraya gitmeme ihtimali 0) bu durumda biz muaf tutuluyoruz

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam googledan muafız peki sitemize aldigimiz diger reklamlardaki kazanclardan?

ornegin şirketiz ve karşı tarafta reklam giderini fatura ile gostermek gerekirse biz de fatura keseriz ve kazanç olarak bize yansır

aslında aynı mantık işleyebilir google bize adwords için fatura kesmiyormu kesiyor, eee adsense icin de niye kesmesin ki?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
tamam googledan muafız peki sitemize aldigimiz diger reklamlardaki kazanclardan?

ornegin şirketiz ve karşı tarafta reklam giderini fatura ile gostermek gerekirse biz de fatura keseriz ve kazanç olarak bize yansır

aslında aynı mantık işleyebilir google bize adwords için fatura kesmiyormu kesiyor, eee adsense icin de niye kesmesin ki?

iyide google 2 defa niye vergi versinki. Bİkre reklamlar için vergisini veriyor sonrada aldığı paranın bi kısmı dağıtıyor.Yani yayınlanan siteleri kensininmiş gibi davranıyor

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
yaw kapatın su konuyu adsense bitti adam sitedeki banerlara gecti :) şimdi duyacaklar konuyu bunada cıkacak bir vergi en iyisi bu konuya yazmamak :)

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
okey okey yazmiycam artik demek ki bu kadar tırsınacak bir konuymuş meğerse buda

ama şunu belirteyim
adclick yada katreklamdan ne farki var bir kendinize sorun, onlar fatura istemiyormu istiyor.....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi