İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense welcomes Turkey !

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sonunda en sonunda türkçe adsense e kavuştuk.
Adamlar son bir karar değişikliği ile eklemeyi düşündüğü tüm dilleri adsense e eklemiş artık sitenizden güvenli para kazanabilirsiniz arkadaşlar.
Adsense sonunda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
İyigünler :p

Z

zeynelkoc

Misafir
bu bugun duyduğum en güzel haber

kabul edilmiyeceğimi bildiğim halde hemen üye oluyorum

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banlendiysen istersen yardımcı olabilirim :)
Bi arkadaşınkini bugün açtırdım adamlar artık maillarımdanmı bıktı istediğim herşeyi yapıyolar hehe
türkçeyi açtılar ,banleri açtılar şimdi hesabımdaki parayı arttırın dicem :)
Neyse iyi günler ...

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp3shits.com
mp3.box.sk
free-mp3-4-download.net
bunların hepsinde adsense var neden öyle bi sorun çıkarmışlarki ???

Z

zeynelkoc

Misafir
ingilizcem pek iyi olmadığı için zaten anlamamıştım

şimdi türkçesine üye olduk inş türkce mail gelir de sorunu öğreniriz

M

mgurkut

Misafir
galiba ben banlandım reklamlar görünüyor ama hesabımı açınca not active diyor işin kötü tarafı google ın bana sebep olarak atmış olduğu ( belki ben öyle sanıyorumdur ) mail gmail adresimde ve gmail adresim şu anda inactive daha doğrusu passwordumu kabul etmiyor.. :-(

Z

zeynelkoc

Misafir
o zaman gmail kullanmamak gerekiyor

ama ben gmail adresimi verdim neyse onemli değil.

E-posta doğrulandı
E-posta adresinizi doğruladığınız için teşekkürler. Başvurunuz şimdi gönderildi. Başvurunuzu alacağız, sitenizin program kurallarımıza uygunluğunu kontrol edeceğiz, ve sizi 1-2 gün içerisinde e-posta ile uyaracağız.

Bu süre içerisinde, lütfen Sıkça Sorulan Sorular ve teknik yönergeleri gözden geçirin

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mgurkut istiyorsan bir mail at ve durumu iza et mailıma ulaşamıyorum de tabii nekadar inanırlar ve dolayısı ile ne kadar takarlar bilemiyorum ancak bi şansını dene istiyorsan adsense sitesidne yukarda contact us var oradan iletişime geçebilirsin adsense ile .
İyi günler ...

M

mgurkut

Misafir
adenseye bi kaç gün önceden mail attım yazdım ki email adresim gmail di ve şu anda şifre hatası veriyor.. cevap geldi üzgünüz sadece kayıtlı oldugunuz email adresinden yazdıklarınızda siz olduğunuza emin olabiliriz diye.. bu arada gmail e mail attım bi çok defa hâla cevap yok 6 gün oluyor.. şimdi adsense hesabıma girince inactive diyor.. fakat sayfamda reklamlar çıkmaya dewam ediyor.. e peki google banladığı adreslerden oto olarak kaldıramıyor mu veya kaldırmıyor mu reklamlarını ? yoksa banlanmadım mı ? anlamadım moralim bozuldu çok :-(

M

mgurkut

Misafir
Account Not Active
An AdSense account does not exist for this login, as it is associated with an unapproved application. For more information about your application, please review the message we sent to the email address you provided with your application.

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seninde anladığın gibi bilgiler emailında bence adsenseden önce gmail ekibiyle bi irtibata geçmen gerekiyor !
Forget your passwordden falan örenemiyormusun gmail şifreni ???

M

mgurkut

Misafir
iyi oldu sorduğun.. bu üye olduğum gmail adresi benim ilk gmailimdi bir arkadaşım beni invite etmişti.. verdiğim mail adresinden eminim ...yahoo.com du.. forgot your password e girdiğimde bana hangi gmail adresini kaybettiğimi soruyor bende oraya yazıyorum ..gmail.com diye.. sonra bana 5-6 harfli kör sorusu soruyo ;-) onu da yazıyorum sonra yahoo.com adresinize password resetleme adresiniz gönderildi diyor.. fakat ne gelen war ne giden :( kötü bi durum aklınızda bulunsun bence bu benim başıma gelenler.. bu arada abuse diye bi help leri war gmailin oraya yahoo mailimden mail gönderip yardım istedim cevap falan gelmedi.. sonra bi adres daha buldum gmail help e ulaşabilecek ona da mail attım ondan da cevap gelmedi.. ne yapayım ki şimdi :(

Z

zeynelkoc

Misafir
peki bulk mail e baktın mı?

ben şifremi istediğimde geliyor yani şifre istetmede bi sorun yok

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neyse konudan çok saptık iyinet admin kızıcak :p
Yeni bi başlık aç orada tartışalım.
Sonuç olarak Adsense Türkçe Tüm herkese hayırlı vede uğurlu olsun. Artık güvenemediğimiz nerden çıktığını bilmediğimiz sitelerle ilgilenmemize gerek bile yok. Herkese güvenli bol kazançlar diyim ne diyim yani !!! :D !!!
İyi günler...

C

canm

Misafir
evet dogru soluyosun valla.
adamlar ıyı de Turkiye'ye acmısız dıyecek valla..
cunku bızım webmaster lar kullandıkları butun sponsorları bırakıp Google'a gececekler :)

CeS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
E gelsinler valla, nekadar türkiyem kazansın istesemde googledan daha çok kimseye güvenmem açıkçası ne yalan söliim...

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet bu Türkiye internet tarihi için bir dönüm noktasidir daha güzel bol kazancli gunler kerkese

H

hibrahim

Misafir
peki turkçeyi kabul etti çok güzel de niye hala genel reklamlar yayınlanıyor mesela iyi.nette yukarıya bakın...

şu google birde istatiskleri anlık yapsalar yada belli aralıklarla guncelleştirseler. bi bakıyorum 10 saat hiç değişmiyor...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5