İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense welcomes Turkey !

W

wow_cek

Misafir
arkadaşlar yabancı sitemizdeki adsense reklamını türkçe sitemize direk koyabiliyormuyuz yoksa adsense haber vermemiz lazımmı tekrar üye olmamız gerekiyormu *Channel* felan gerekiyormu birde benim yabancı sitem ikinci dereceden alan adı var toplistler kabul etmiyor ikinci dereceden alan lı siteleri kabul aden toplisler varmı varsa yazarsanız sevinirim teşekürler

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunlarin aciklanmasi yasak parae uyeligini kaybedebilirsin...

U

ulukislali

Misafir
Benim sitemde asagi yukari 1 aydir google ilani var, fakat ilan degismiyor, kac zamandir hep ayni ilan geliyor. Ilk baslarda yanilmiyorsam degisiyordu?Sebebini bilen var mi acaba? Degismesi icin ne yapmak gerek?
....................................... www.berin.de

W

wow_cek

Misafir
adesense de sitemizin ismini güncelliyebilecegimiz bir bölüm varmı daha dogrusu bilgilerimizi editliyebilecegimiz

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bi ingilizce site yapayım derken, adamlar Türkçe site yapmışlar :) Eh artık bize de hayırlı olsun demek düşer.

F

fifasct

Misafir
:D ben reklama bi hafta oldu herhalde başlayalı.. ama reklamlar arızalı oluyor bazen bazen asla çıkmıyo fln..

şuan 8 - 10 dolar fln var herhalde

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5