İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Yaptı Yapacağını

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba XX,

Son zamanlarda kayıtlarımızı gözden geçirirken AdSense hesabınızınAdWords reklamverenleri için önemli bir risk oluşturduğunu fark ettik.Hesabınızın yayıncı ağında tutulması reklamverenlerimiz açısındangelecekte mali açıdan zararlı olacağından, hesabınızı devre dışıbırakmaya karar verdik. Bunu, reklamverenlerimizin ve diğer AdSense yayıncılarımızınçıkarlarını korumak üzere alınmış gerekli bir önlem olarak uygulamadüşüncemizi anlayışla karşılamanızı rica ediyoruz. Bunun sizinaçınızdan sıkıntılara yol açabileceğinin farkındayız ve anlayışınız veişbirliğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. Hesabınız veya yaptığımız işlemler hakkında sorularınız varsa, lütfenbu e-postayı yanıtlamayın.https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=57153&hl=tradresini ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Saygılar, Google AdSense Ekibi

sitem normal seyrinde giden bir blogspot sitesi günde 2 dolardan fazla kazanmıyor kendi reklamımada tıklamıyorum Adwords reklam verenleri için ne gibi bir sorun oluşturabilir ki. paranın üstüne konmak iççin türlü oyunlar işte.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Enteresan bir durum hile yapmadığını söylüyorsun ve kazançta ufak nitelikte bir meblaa. Üstüne konma değilde başka birşey vardır o işte.

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ne olabilecek ki anlamadım bir türlü google iyice zıvanadan çıktı ya üyelikleri geç aktif eder ya ban atar walla paraları artık dayanmıyor herhalde adsense ödemelerine

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
geçmiş olsun ne diyelim.
bi itiraz maili felan yolla eğer kendin yapmadığından emin isen!

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bende bu sabah girdiğimde hesap güncellemesi diye bişi çıktı...biraz baktım uyku sersemi almadı kafam :D
Bir şeyler karıştırıyorlar yine

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5