İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adsense Yardım!! Önemli!!!

aliunalcik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense Yardım!! Önemli!!!

arkadaşlar yardım ne olur bu adsense beni delirtecek!!!!

Günlük Gösterim sayım 25.000 ve tıklama 6 ortlama ve kazancım 0.35 - 0.70 arası!!!

Ne zaman siteye girsem hep hizmet reklamları çıkıyor! normal reklamlar çıkmıyor acaba bundan mı veya neden ?

çünkü millette tonla hatta ingilizce reklamlar çıkıyor bende bi b..k yok!!!

bunu nasıl halledicem ???? yardım lütfen!!!!

bir de bu reklamları diğer sitelerde kullanabiliyor muyuz ??? bunun için ayrıca bir şey yapmak gerekiyor mu ?

sitem : www.geyikoloji.com

HELP MEEEE!!!!

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bildigim kadarini yanitlayayim :
Farkli sitelerde ayni kodu kullanabiliyorsunuz..

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ben farklı bir sitede kullandım ama reklamlar ingilizce cıkıyor. Bazende hizmet reklamımıdır nedir AYA KİM ÇIKTI felan gibisinden saçma sapan şeyler yazıyor. Anlamış değilim.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar, bahsettıgınız konu ıyınet forumlarında 100 lerce kez konusuldu, lutfen mesaj yazmadan once bakın, bosu bosuna aynı konuları tekrar acmaya gerek yok cunkı.

Adsense'e 1 kere uye olduktan sonra, adsense kodunu ıstedıgın kadar sayfada, ıstedıgın kadar yere koyarak, ıstedıgın gıbı kullanabılırsın.

Genel hızmet reklamlarının cıkmasının nedenlerı de, eger yenı koyduysan ya adsense bot daha sıtene gelıp sıtenı crawl etmemıstır, ya da sıtende reklam cıkaracak ıcerık bulamıyordur...

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteniz sub domain veya redirect hizmeti veren bir yerden alınmıştır.
uzanti.almancakey.de gibi. aynı zamanda bu hizmeti veren kişi/kuruluş sitelerde popup / banner gibi reklam özellikleri kullanıyordur bu reklamda geçen key yine alakadar eder adsenseı..Ve link'te alakadar eder haliyle..

B

bulentozturk

Misafir
Sanırım Google sitende içerik bulamadığından genel hizmet reklamlarını gösteriyor. Google için önemli olan içeriktir. Sayfandan linkleri çıkartıktan sonra ne kalıyor geriye onlara bak. İçerik artırmanı tavsiye ederim.

25000 gösterime ortalama 6 tık, gerçekten çok çok az. Google reklamını biraz daha aşağıya koymayı dene. Örneğin ortadaki flash animasyonu ile yer değiştir. İnsanların sitende gözlerini daha çok odakladıklara yere koy.

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense leri sitenin bir parcasi gibi goster (adsense arkaplani rengi site arka plani rengi ayni olsun mesela) daha buyu adsenseleri kullan.

aliunalcik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
silenceofdarkness' Alıntı:
bu adsense updated a benzemez kardeşşş sen updated ını kullansana ..

Arkadaşım ben updated den aylık 230-250 arası kazanıyorum !

Ama sitemin hiti yüksek olduğundan bunu seçtim! bundan da kazansam nolur ???

ya içerik derken ne ekliyim ki ????

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5